У Луцьку будуть контролювати випадки самовільного будівництва
При Луцькій міській раді планують створити комісію, яка перевірятиме законність нових об’єктів будівництва.
Про це йшлося 27 серпня під час засідання постійної комісії Луцької міської ради з питань генерального планування, будівництва, архітектури та благоустрою, житлово-комунального господарства, екології, транспорту та енергозбереження.
Депутати розглянули проєкт рішення Про створення комісії з питань дотримання містобудівного законодавства при плануванні та забудові території міста Луцька.
Як розповів заступник керівника відділу державного архітектурно-будівельного контролю Луцька Сергій Літвицький, у березні була призупинена дія постанови Кабінету Міністрів, яка регулювала порядок здійснення архітектурно-будівельного контролю, тому зараз відділ фактично не може здійснювати перевірку об’єктів будівництва.
«У зв’язку з цим на місцевому рівні було вирішено створити комісію у складі працівників управління будівельного контролю, відділів архітектури, земельних ресурсів, муніципальної варти та, за погодженням, поліції для фіксування випадів самовільного будівництва на території міста Луцька з подальшим направленням результатів цих оглядів до поліції для відкриття можливих кримінальних справ і для впливу на забудовників», – сказав Сергій Літвицький.
Та додав, що діяльність комісії дозволить здійснювати хоч якийсь контроль за будівництвом у місті до того часу, поки буде поновлено дію постанови Кабміну або прийнято нову.
Передбачено, що комісія оглядатиме об’єкти будівництва, фіксуватиме порушення, зокрема те, чи є необхідні дозвільні документи на роботи, та передаватиме складені акти поліції.
Сергій Літвицький також поінформував, що відділ державного архітектурно-будівельного контролю підготував звернення до Міністерства юстиції, Міністерства розвитку громад, прокуратури та Асоціації будівельників, аби вони вплинули на реєстраторів, аби забрати в них сертифікати на їхню діяльність.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Про це йшлося 27 серпня під час засідання постійної комісії Луцької міської ради з питань генерального планування, будівництва, архітектури та благоустрою, житлово-комунального господарства, екології, транспорту та енергозбереження.
Депутати розглянули проєкт рішення Про створення комісії з питань дотримання містобудівного законодавства при плануванні та забудові території міста Луцька.
Як розповів заступник керівника відділу державного архітектурно-будівельного контролю Луцька Сергій Літвицький, у березні була призупинена дія постанови Кабінету Міністрів, яка регулювала порядок здійснення архітектурно-будівельного контролю, тому зараз відділ фактично не може здійснювати перевірку об’єктів будівництва.
«У зв’язку з цим на місцевому рівні було вирішено створити комісію у складі працівників управління будівельного контролю, відділів архітектури, земельних ресурсів, муніципальної варти та, за погодженням, поліції для фіксування випадів самовільного будівництва на території міста Луцька з подальшим направленням результатів цих оглядів до поліції для відкриття можливих кримінальних справ і для впливу на забудовників», – сказав Сергій Літвицький.
Та додав, що діяльність комісії дозволить здійснювати хоч якийсь контроль за будівництвом у місті до того часу, поки буде поновлено дію постанови Кабміну або прийнято нову.
Передбачено, що комісія оглядатиме об’єкти будівництва, фіксуватиме порушення, зокрема те, чи є необхідні дозвільні документи на роботи, та передаватиме складені акти поліції.
Сергій Літвицький також поінформував, що відділ державного архітектурно-будівельного контролю підготував звернення до Міністерства юстиції, Міністерства розвитку громад, прокуратури та Асоціації будівельників, аби вони вплинули на реєстраторів, аби забрати в них сертифікати на їхню діяльність.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Коментарів: 2
ЗАБУДОВНИК
Показати IP
27 Серпня 2020 17:04
Дозволів ніхто не дає, хоча документи вже готові. А у ДАБІ реорганізація , то нехай бізнес зачекає і не працює. А ще на карантин все спишем, а тим часом дозволи за відкатними схемами видають. Не позолотив ручку - сиди не працюй, чекай зими - там всім дозвола дадуть і в мороз зможеш фундамент заливати. Будуєш - кримінал тобі пришють, щоб неповадно було. "Влада" міста - ви просто молодці - ждемо перевиборів. О.Удалову з ДАБІ - привіт. Коли ти вже наїсишся?
олександр
Показати IP
27 Серпня 2020 20:23
хахаха а 30 років сам літвицький закривав на це очі. Приклад будинок Голєва у заповіднику.
Росіяни вночі запустили по Україні сім «Іскандерів» і майже 200 ударних дронів. Є постраждалі
Сьогодні 11:13
Сьогодні 11:13
Opel не пропустив Nissan: у Луцьку на Кравчука – ДТП
Сьогодні 10:57
Сьогодні 10:57
«Тобі ніхто не допоможе, мама за 600 км»: у елітному дитячому таборі в Україні спалахнув скандал
Сьогодні 10:40
Сьогодні 10:40
Жінка померла, чоловік – у реанімації: в Луцькому районі двоє людей провалилися у каналізаційний люк
Сьогодні 10:08
Сьогодні 10:08

Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.