USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.25 39.50
  • PLN 9.76 9.94

У Луцьку молодик з газовим балончиком напав на муніципалів. Відео

28 Серпня 2020 11:00
У Луцьку молодик напав на працівників муніципальної варти поблизу приміщення департаменту.

Про це повідомляють на сторінці муніципалів у фейсбуці.

«Щойно було здійснено напад на працівників департаменту під час виконання службових повноважень, особою 1998 року народження Романом С.», – йдеться у повідомленні.

На місце події викликали поліцію.

Як стало відомо згодом, інспектори муніципальної варти вилучили молочну продукцію за адресою вул. Вороніхіна,14а. Власниками точки було сімейство Савичів: батько - Савич Віктор Миколайович та двоє його синів Роман та Дмитро.

Один із синів через вилучення бідонів з молоком намагався завдати шкоди інспекторам.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 19
Пенс Показати IP 28 Серпня 2020 11:13
А були б в масках, носіння котрих вони самі ж вимагають, все обійшлося б)
То точно Показати IP 28 Серпня 2020 11:16
Виконання службових повноважень... То їхня керовніца уповноважила їх покурити біля входу?!
Внук Показати IP 28 Серпня 2020 11:22
Ганьба та безпорадність. Все що можна сказати. Один дрищ проти трьох. Напад здійснено під камерою відео. Що заважало трьом муніципалам його затримати?
Петро до Внук Показати IP 29 Серпня 2020 22:27
Нема повноважень. Повноваження на затримання є тільки в поліції, але мають бути запротоколені підстави. Щоб не писати "хрєнь" хоч прочитайте законодавство
Євробидло Показати IP 28 Серпня 2020 11:24
З одної сторони в Мене агресія - чому тому ссикуну не вламали люлєй. А з іншої, юридичної точки зору - муніципали зробили все правильно: обрізали відео (вирвали із контексту, не видно першопричину конфлікту), не напали, і виглядає ніби безобідні муніципали виконують обов*язки а тут якийсь неадекват на них нападає. БРАВО!!!!! Умєєтє, могете, збс четко!!!! Аплодую стоячи!!!! Далі хай малий ссикун несе відповідальність згідно чинного законодавства.
Ау до Євробидло Показати IP 29 Серпня 2020 09:43
Для таких, як ти (в т.ч. подібних) треба повертати «беркут». Щоб добряче відгамселили.
Правдоруб Показати IP 28 Серпня 2020 11:26
Озлобленість людей на працівників муніципальної варти зростає з кожним днем, скоріше за все це тільки початок...
111 Показати IP 28 Серпня 2020 14:27
Заметьте,где припаркованы автомобили муниципалов.....Где штрафы????
Ау до 111 Показати IP 29 Серпня 2020 09:47
Грамотний! При виконанні подібних завдань вони могли б і машину поперек дороги поставити...
Цікавий Показати IP 28 Серпня 2020 14:32
Згідно якого закону т.зв. "муніципали" мають право будь-що "вилучати" в громадян? Скажіть правознавці: такі дії "муніципалів-професіоналів" не класифікуються Карним Кодексом як грабіж?
Ілона до Цікавий Показати IP 29 Серпня 2020 10:42
Карним кодексом не кваліфікується нічого, бо карного кодексу не існує.... і муніципали можуть вилучити і звернутися до суду для накладення арешту на вилучене майно. от і все.
Цікавий до Ілона Показати IP 30 Серпня 2020 09:35
НАУКОВО-ПРАКТИЧНИЙ КОМЕНТАР до статті 187 Кримінального кодексу України 1. Розбій належить до найбільш небезпечних корисливо-насильницьких злочинів. Він посягає на два об'єкти: право власності й особу (її здоров'я і життя). 2. З об'єктивної сторони розбій вчинюється у формі нападу з метою заволодіння чужим майном, поєднаного із насильством, небезпечним для життя чи здоров'я особи, яка зазнала нападу, або з погрозою застосування такого насильства. Під нападом у складі розбою слід розуміти раптову, несподівану для потерпілого, короткочасну, агресивну, насильницьку дію, спрямовану на протиправне заволодіння чужим майном. Напад може бути як відкритим, так і таємним (наприклад, нанесення удару потерпілому з-за спини). За цією ознакою розбій відрізняється, з одного боку, від крадіжки, з іншого, - від грабежу. Напад органічно пов'язаний із фізичним або психічним насильством, яке при розбої має так званий інструментальний характер - виступає способом заволодіння майном або його утримання. А покажіть мені Закон України про "муніципалів"! Це незаконне озброєне формування місцевих князьків.
Metaller555 Показати IP 28 Серпня 2020 14:38
Враховуючи "заслуги" цієї служби перед суспільством - реакція закономірна.
До 111 Показати IP 28 Серпня 2020 17:01
Вони своїх не штрафують
Жаль Показати IP 28 Серпня 2020 17:01
На жаль, що не гранату
дед Показати IP 28 Серпня 2020 19:30
хто прав! у кого більше прав. всее!!!
Лучанин Показати IP 28 Серпня 2020 21:31
Все б нічого от тільки за адресою вул Вороніхіна 14 а знаходиться дім молитви так що нестиковочка
Петро до Лучанин Показати IP 29 Серпня 2020 22:31
І що? Баптисти молока не п'ють?
Бульба Показати IP 28 Серпня 2020 21:46
Ця країна приречена!!!