У Луцьку на хабарі затримали посадовця Державної екоінспекції
Завідувач сектору Держекоінспекції вимагав та отримав 3 тисячі доларів США та 60 тисяч гривень неправомірної вигоди.
Про це повідомляє управління захисту економіки у Волинській області на своїй сторінці у Facebook.
«Керівник одного з секторів Державної екологічної інспекції у Волинській області вимагав та отримував від суб’єктів господарювання неправомірну вигоду за вирішення різного роду питань: від непритягнення до відповідальності за порушення до сприяння у видачі дозвільних документів.
Так, під час проведення заходів щодо дотримання суб’єктів господарювання, що займаються реалізацією пального на АЗС, працівниками сектору екологічної інспекції було виявлено ряд порушень, а саме відсутність дозволів на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря. За непритягнення останніх до відповідальності та вирішення питання щодо отримання необхідних дозволів завідувач сектору вимагав «винагороду» – 3 тисячі доларів США та 60 тисяч гривень. Кошти одержував у кілька етапів», – йдеться у дописі.
Також повідомляють, що сьогодні, 6 серпня, фігурант одержав від двох підприємців 50 тисяч гривень та 3 тисяч доларів США «винагороди», під час чого отримання його було затримано у Луцьку в одному із закладів харчування.
Раніше було задокументовано одержання завідувачем сектору Державної екологічної інспекції у Волинській області 10 тисяч гривень хабара.
Наразі тривають невідкладні слідчі (розшукові) дії, вирішуватиметься питання щодо повідомлення посадовцю про підозру та обрання йому запобіжного заходу.
«Документування протиправної діяльності посадової особи проводилося у межах кримінального провадження, відкрито за ч. 3 ст. 368 Кримінального кодексу України. Під час слідства будуть встановлюватися інші особи, які також можуть бути причетні до злочину, у тому числі і працівники обласної екологічної інспекції», – йдеться у дописі.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Про це повідомляє управління захисту економіки у Волинській області на своїй сторінці у Facebook.
«Керівник одного з секторів Державної екологічної інспекції у Волинській області вимагав та отримував від суб’єктів господарювання неправомірну вигоду за вирішення різного роду питань: від непритягнення до відповідальності за порушення до сприяння у видачі дозвільних документів.
Так, під час проведення заходів щодо дотримання суб’єктів господарювання, що займаються реалізацією пального на АЗС, працівниками сектору екологічної інспекції було виявлено ряд порушень, а саме відсутність дозволів на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря. За непритягнення останніх до відповідальності та вирішення питання щодо отримання необхідних дозволів завідувач сектору вимагав «винагороду» – 3 тисячі доларів США та 60 тисяч гривень. Кошти одержував у кілька етапів», – йдеться у дописі.
Також повідомляють, що сьогодні, 6 серпня, фігурант одержав від двох підприємців 50 тисяч гривень та 3 тисяч доларів США «винагороди», під час чого отримання його було затримано у Луцьку в одному із закладів харчування.
Раніше було задокументовано одержання завідувачем сектору Державної екологічної інспекції у Волинській області 10 тисяч гривень хабара.
Наразі тривають невідкладні слідчі (розшукові) дії, вирішуватиметься питання щодо повідомлення посадовцю про підозру та обрання йому запобіжного заходу.
«Документування протиправної діяльності посадової особи проводилося у межах кримінального провадження, відкрито за ч. 3 ст. 368 Кримінального кодексу України. Під час слідства будуть встановлюватися інші особи, які також можуть бути причетні до злочину, у тому числі і працівники обласної екологічної інспекції», – йдеться у дописі.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Коментарів: 4
інспектор
Показати IP
6 Серпня 2019 22:14
Гнатюк Михайло-брат колишнього керівника інспекії
Анонім до інспектор
Показати IP
7 Серпня 2019 08:30
Династія
інспектор 2
Показати IP
7 Серпня 2019 07:34
Не може бути. Підкинули. Екоінспектори самі чесні люди на планеті. Не винен він. Премію дати і підвищити у посаді :-)
Яцик
Показати IP
7 Серпня 2019 08:38
А заправщиків притягнуть за забруднення?
26 червня: свята, події, факти. Міжнародний день рожевого вина та Всесвітній день холоду
Сьогодні 00:00
Сьогодні 00:00
«Луцьк – територія талантів»: визначили найкращих юних вокалістів громади
25 Червня 2026 23:38
25 Червня 2026 23:38
У Луцьку відбулося відкрите тренування за участю представників патрульної поліції
25 Червня 2026 23:18
25 Червня 2026 23:18
Луцький стрілець увійшов до складу збірної України зі стрільби з лука
25 Червня 2026 23:00
25 Червня 2026 23:00
У Польщі зіткнулись два пасажирські потяги
25 Червня 2026 22:40
25 Червня 2026 22:40
Сім ліцеїв на Волині отримають кошти від держави на навчальні кабінети та лабораторії
25 Червня 2026 22:21
25 Червня 2026 22:21
Показали відео підпалу будівлі Господарського суду у Луцьку. Медіа повідомило про затримання двох підозрюваних
25 Червня 2026 22:02
25 Червня 2026 22:02
Зеленський затвердив для СБУ 40-денну операцію впливу на Росію для завершення війни
25 Червня 2026 21:42
25 Червня 2026 21:42
У Луцьку на Відродження авто збило курʼєра Glovo
25 Червня 2026 21:23
25 Червня 2026 21:23





Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.