USD 39.62 39.90
  • USD 39.62 39.90
  • EUR 39.70 40.00
  • PLN 9.75 9.94

У Луцьку – масштабна ДТП на мосту біля «Там Таму»: зіткнулися 4 авто

1 Червня 2020 09:40
У Луцьку на мосту, який з‘єднує проспекти Соборності та Перемоги, зіткнулися чотири автівки.

Про це Інформаційному агентству Волинські Новини повідомили очевидці.

Дорожньо-транспортна пригода трапилася близько 9:00. Попередня версія аварії – недотримання безпечної дистанції руху. Біла Шкода врізалась в мікроавтобус Фольксваген, той – в бус Мітсубіші, який, своєю чергою, вдарив ще одну Шкоду Октавію.

У результаті аварії утворився затор. На місці ДТП працюють патрульні.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 10
Активіст Показати IP 1 Червня 2020 10:02
В задачі запитується: з якою швидкістю рухалась Шкода і чи є сало в голові її водія.
Луцька до Активіст Показати IP 1 Червня 2020 15:16
С**и пруть як скажені
Іван Показати IP 1 Червня 2020 10:10
Трьом нормальним учасникам дорожного руху не повезло - за ними слідував нюхач задниць.Останні роки - дуже поширений діагноз серед самовпевнених молодих воділ, які через відсутність розуму в пошуках адреналіну і створюють проблеми для себе і інших.
До Івана Показати IP 1 Червня 2020 11:59
Нюхач певно ти і то не задниць а фєну, ти бачу спеціаліст з ПДР, ти подивися, як перші машини стоять, на зустрічній, чи по твойму шкода танк і всіх просунув так? Все банально просто доя таких, розумак, як ти, перший різко загальмував, другий червоний бус взагаолі певно обганяв, тому, що на зустрічній знаходиться, а інші включаючи останнього просто зловили гаву та не встигли затормозити, так як не дотримувалась дистанція...
123 до До Івана Показати IP 1 Червня 2020 21:07
Знатно вангуєш) Дурнику, є просте правило - "неправий той хто стукнув ззаду". Все інше - хворобливі фантазії недозрілих умів)
До ума до 123 Показати IP 2 Червня 2020 14:19
Про хворобливі фантазії недозрілих умів, це певно ти про себе, особливо щодо нюхачів задниць, що мучить і чого хочеться, про те і пишеш певно...
Відео Показати IP 1 Червня 2020 15:31
https://m.youtube.com/watch?feature=youtu.be&v=Uos0QhkjMho
Лучанин Показати IP 1 Червня 2020 16:00
Нічого дивного в тому що після дтп ховають номерні знаки. За кермом Шкоди був працівник СБУ Петлюк Стас. Але про це всі чомусь мовчать. Система "своїх" береже. Цей хлопчик помалу ніколи не їздить, відчуває свою безкарність. Ось чому за рік з Гольфа пересів на Шкоду. Наслужив.
АННА Показати IP 1 Червня 2020 16:56
Ну, в принципі, ті що між шкодами можуть бажання згадати.
Юрій Показати IP 1 Червня 2020 17:58
Куди перти??? Пред*ри!!!!!!