USD 39.50 39.90
  • USD 39.50 39.90
  • EUR 39.77 40.15
  • PLN 9.76 9.95

На Волі у Луцьку водійка збила двох дітей

23 Вересня 2020 11:23
У Луцьку на проспекті Волі біля № 4 гімназії Hyundai збив двох хлопчиків.

Про це Волинь. Правді повідомили очевидці.

Сьогодні, 23 вересня, близько 10:20 на проспекті Волі за пішохідним переходом біля гімназії № 4 автомобіль Hyundai збив двох неповнолітніх.

На місці аварії прибули два екіпажі патрульних та швидкої. Постраждалих госпіталізували.

Деталі – згодом.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 10
не смішно!!! Показати IP 23 Вересня 2020 12:02
ЯК ЦЕ ЗАпеРЕходоМ??? Як Раз на пеРеході збила і далі зупинилаСЯ!!!!!!!!!!!!!!!!!
Адвокат до не смішно!!! Показати IP 23 Вересня 2020 13:10
Тож є відеокамери ,важко подивитися,чи хтось не хоче дивитися.....
Луцьк Показати IP 23 Вересня 2020 12:55
На переході!
Bogivaden Показати IP 23 Вересня 2020 13:01
Не буде деталей. Бо за кермом крутизна.
Лучанин до Bogivaden Показати IP 23 Вересня 2020 14:32
Я перепрошую, але "Hyundai " - це аж ніяк не круто..ю
Алла до Bogivaden Показати IP 23 Вересня 2020 14:35
Т*па водійка за кермом
123 Показати IP 23 Вересня 2020 22:22
Збила двох братів, які йшли на танці. І ще говорить, що не розуміє, як вони на капоті опинилися. Є свідок і не один.
123 Показати IP 23 Вересня 2020 22:24
Збила і протягнула одного на капоті добрих 10 метрів. Коза тупа, яка мала б бути уважною на всі 100 перед гімназією.
Вася Показати IP 24 Вересня 2020 22:53
Вона така к...за , як і всі ви! Точно так само в телефоні отримувала смс чи відправляла і не побачила і не нада тут ляля , шо ви ніхто цього не робите , просто їй не пощастило!
Сергій до Вася Показати IP 25 Вересня 2020 06:56
Не пощастило дітям яких вона збила. А ти Василь чорт, раз її відмазуєш