У Луцьку нацгвардійцям військової частини 1141 вручили подяки
Із нагоди 31-ї річниці заснування в\ч 1141 Національної гвардії України відбулося вручення відзнак кращим військовослужбовцям цього підрозділу.
Про це повідомлии у Луцькій міській раді.
«Від себе особисто і від усієї нашої громади вітаю вас із черговою річницею створення військової частини. Дякую вам за службу, за захист України, за те, що не зважаючи на всі небезпеки, ви з честю виконуєте свій обов’язок – захищаєте український народ і забезпечуєте нашій громаді відносно мирне життя. Бажаю вам міцного здоров’я, підтримки від сімей, від колективу, один від одного і якнайшвидшого переможного справедливого миру», – сказав міський голова Ігор Поліщук, вручаючи Подяки.
Своєю чергою командир частини, підполковник Володимир Олійник подякував міському голові за систематичну підтримку підрозділу. «Дякую, що ви нас чуєте, підтримуєте і постійно поруч. Хочу нагадати, що військова частина 1141 створена тут, у Луцьку, у 1994 році без «совєтської» історії. Продовжуємо виконувати службово-бойові завдання, готові боронити край і захищати український народ спільно», – сказав командир.
Читати ще: Рідним загиблих Героїв з Волині вручили їхні посмертні нагороди
Загалом подяками Луцького міського голови сьогодні було відзначено 6 військовослужбовців Нацгвардії. Четверо з них з них отримали їх особисто. Дві інші передано для вручення особовому складу, який виконує бойові завдання на Донецькому напрямку.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Про це повідомлии у Луцькій міській раді.
«Від себе особисто і від усієї нашої громади вітаю вас із черговою річницею створення військової частини. Дякую вам за службу, за захист України, за те, що не зважаючи на всі небезпеки, ви з честю виконуєте свій обов’язок – захищаєте український народ і забезпечуєте нашій громаді відносно мирне життя. Бажаю вам міцного здоров’я, підтримки від сімей, від колективу, один від одного і якнайшвидшого переможного справедливого миру», – сказав міський голова Ігор Поліщук, вручаючи Подяки.
Своєю чергою командир частини, підполковник Володимир Олійник подякував міському голові за систематичну підтримку підрозділу. «Дякую, що ви нас чуєте, підтримуєте і постійно поруч. Хочу нагадати, що військова частина 1141 створена тут, у Луцьку, у 1994 році без «совєтської» історії. Продовжуємо виконувати службово-бойові завдання, готові боронити край і захищати український народ спільно», – сказав командир.
Читати ще: Рідним загиблих Героїв з Волині вручили їхні посмертні нагороди
Загалом подяками Луцького міського голови сьогодні було відзначено 6 військовослужбовців Нацгвардії. Четверо з них з них отримали їх особисто. Дві інші передано для вручення особовому складу, який виконує бойові завдання на Донецькому напрямку.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Коментарів: 0
У Польщі зіткнулись два пасажирські потяги
Сьогодні 22:40
Сьогодні 22:40
Сім ліцеїв на Волині отримають кошти від держави на навчальні кабінети та лабораторії
Сьогодні 22:21
Сьогодні 22:21
Показали відео підпалу будівлі Господарського суду у Луцьку. Медіа повідомило про затримання двох підозрюваних
Сьогодні 22:02
Сьогодні 22:02
У Луцьку на Відродження авто збило курʼєра Glovo
Сьогодні 21:23
Сьогодні 21:23







Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.