USD 39.00 39.37
  • USD 39.00 39.37
  • EUR 39.25 39.50
  • PLN 9.76 9.94

У Луцьку нетверезий водій, збивши паркан, виїхав на тротуар

7 Квітня 2019 19:51
У Луцьку нетверезий водій збив паркан і виїхав на тротуар.

ДТП трапилася на вулиці Домни Гордіюк близько 19 години 7 квітня.

Про це повідомили очевидці у Фейсбуці.

Так, вони опублікували фото ДТП і зазначили, що водій за кермом Audi був п'яний.

На щастя, на тротуарі саме нікого не було, тож в аварії ніхто не постраждав.

На місце події викликали патрульну поліцію.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 11
??? Показати IP 7 Квітня 2019 20:42
Здається викладач із СНУ, з хімічного факультету, поправте, якщо помиляюсь - Кормуш Жолт?
Руслан Показати IP 7 Квітня 2019 20:46
Це зав.кафедрою СНУ Кормош Жолт Олександрович
sms до Руслан Показати IP 7 Квітня 2019 21:07
Дякую за ідентифікацію! Країна повинна знати своїх "героїв".
Непойняв Показати IP 7 Квітня 2019 21:02
Це що за ім'я таке Жолт??? Звідки він родом?? З якої країни?
Пойняв до Непойняв Показати IP 8 Квітня 2019 00:18
Значение имени Жолт - золотой. Происхождение имени Жолт - славянское.
Жолтіко до Непойняв Показати IP 8 Квітня 2019 21:41
Він мадяр
Місцевиц Показати IP 7 Квітня 2019 21:14
А якби там діти йшли?
Лучанан Показати IP 7 Квітня 2019 21:38
Щось авто "примітивне" як для ЗАВ КАФЕДРИ !!!
Волиняка до Лучанан Показати IP 7 Квітня 2019 23:32
Так викладачам зараз платять. Добре хоч на пальне хватило. А може й погано. Не варто судити, викладачі зараз менше вчителів заробляють.
Тор Показати IP 7 Квітня 2019 22:27
Водії переконують що штраф 10 тисяч це не покарання. Потрібно збільшити суму до 500 тисяч і нехай пють далі.
Ялучанин Показати IP 8 Квітня 2019 01:45
І для чого ваші паркани? Для чого ще мільйон на них виділили, якщо вони не працюють? Наступний раз паркан при аварії розлетиться і когось прибє. Ставте бетонні стовпи з міцними фундаментами, а не цей металолом, тоді буде результат.