USD 39.60 39.90
  • USD 39.60 39.90
  • EUR 39.73 40.00
  • PLN 9.76 9.92

У Луцьку п'яна пара зірвала прапор із будівлі департаменту муніципальної варти. Відео

9 Квітня 2021 08:43
Двоє молодих людей зірвали та вкрали задля розваги державний прапор із будівлі департаменту муніципальної поліції у Луцьку.

Про це муніципали повідомили на своїй сторінці у Фейсбуці.

На камерах відеоспостереження було зафіксовано двох молодих людей, які зірвали державний прапор з будівлі департаменту муніципальної варти. Хлопець та дівчина очевидно були в стані алкогольного сп’яніння, досить зухвало поводили себе, чим порушували громадський порядок. Викравши державний прапор, молоді люди пішли в напрямку вул. Кривий Вал, хизуючись вкраденим.

Такі дії можуть містити ознаки злочинів передбачених ч.1 ст.338 та ст. 296 Кримінального кодексу України.

Усі матеріали та запис з відеокамер передали поліції для встановлення причетних осіб та притягнення їх до відповідальності.

Менше як за добу цих людей впіймала поліція.

Як зазначили у пресслужбі ГУНП у Волинській області, хуліганами виявились жителі міста Луцька, їм загрожує адміністративна відповідальність.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 13
ЧК Показати IP 9 Квітня 2021 09:02
Одурманені наркомани.
999 Показати IP 9 Квітня 2021 09:03
Свободу давай, як у США. Гуляй, веселись, вживай наркотики і алкоголь, зривай прапори. Що далі буде в Україні, через 5-10 років...???
Лучанин до 999 Показати IP 9 Квітня 2021 09:36
Можеш вже на расію чухнути, там в тебе свободи поубавиться. Ну а ціх довбо..бів треба наказати
Правда Показати IP 9 Квітня 2021 09:20
Україна Вперед !!!
5050 Показати IP 9 Квітня 2021 09:54
Це наркоманка, на Володимирській риє землю біля заборів в пошуках закладки.
Василь Показати IP 9 Квітня 2021 09:56
Свобода-це не те,що хочу -те і роблю!!!! А свобода в рамках закону!!!Демократія-це чітке виконання закону!! Інакше безлад.І корупція.І загнивання суспільства.В подальшому-диктатура.
Анонім Показати IP 9 Квітня 2021 10:10
Так зірвали чи просто зняли????
??? до Анонім Показати IP 9 Квітня 2021 10:39
небось -єто твои друзья?
999 до Василь Показати IP 9 Квітня 2021 10:53
Для кого ти це написав? Для українського суспільства чи для чиновників, разом зі владою. Ти віриш у те, що в Україні влада, чиновники та іх оточення - будуть чітко дотримуватись виконання законів? Коли депутати створюють закони під себе та своєї родини, і живуть у трьохповерхових будинках, і автомобілі міняють раз у рік та отримують по 350-600 тисяч грн. щомісячно, це ти рахуєш закон? Пишу ось таке не для того, що заздрю їм. У нас в Україні діють подвійні стандарти, а закон як дишло: "куди повернеш - туди і вийшло". Хтось з таких як вони за скоення вбивства чи згвалтування може взагалі не відбувати покарання чи по суду отримати умовно, а ось простому смертному громадянину впаяє суддя по максимуму.
Сорока до 999 до Василь Показати IP 9 Квітня 2021 13:30
Так ти ж їх і обирав - цих депутатів. Навіщо було обирати поганих ? Чи ж в нас чесних людей нема?
Коля Показати IP 9 Квітня 2021 23:42
Гра в "Зарницю" муніципали програли))))
Петрович Показати IP 10 Квітня 2021 10:21
А може просто патріоти!
Анонім Показати IP 10 Квітня 2021 20:43
Точно дасть пацику.