USD 39.60 39.90
  • USD 39.60 39.90
  • EUR 39.73 40.00
  • PLN 9.76 9.92

У Луцьку позашляховик BMW збив юнака на велосипеді

22 Червня 2020 16:07
У Луцьку сталася дорожньо-транспортна пригода, у якій постраждав підліток.

Про це Під Прицілом повідомили очевидці.

Аварія сталася сьогодні, 22 червня близько 15.30 на пішохідному переході на проспекті Перемоги.

Автомобіль збив 19-річного хлопця на велосипеді.

На місці події працює поліція.

Внаслідок аварії утворився довжелезний затор.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 16
ангст Показати IP 22 Червня 2020 17:04
Бо велосипед потрібно переводити через пішохідний перехід, а не переїзджати на ньому. Це ж не пішохідний перехід, а не велосипедний переїзд. Шкода що немає штрафів для велосипедистів за порушення ПДР.
Просто Я до ангст Показати IP 23 Червня 2020 12:13
Писали в новинах, що вів велосипед, не переїзджав
Свідок до ангст Показати IP 23 Червня 2020 15:29
Цей хлопчина переходив разом з велосипедом у руках по переходу. А водійка авто не збиралась зупиняти НІ ДЛЯ КОГО!
Богдан Сташинський Показати IP 22 Червня 2020 17:24
Хто не бажає жити - сідайте на ровери ...
Велосипедист до Богдан Сташинський Показати IP 22 Червня 2020 17:31
Ні, просто і велосипедистам треба вважати на дорожню обстановку!!!
Луцьк Показати IP 22 Червня 2020 17:42
Їзджу у маршрутці (не на авто) і не раз бачу на проїзджій частині у час пік велосипедистів, які маневрують між шаленим потоком машин, тролейбусів, тракторів та ін. Бачиш, що шалений рух - візьми того ровера в руки і перейди на тротуар, хоча і це не вихід..... А так і саме серед проїздної вулиці розпластане лежить, шофер авто в передінфарктному стані і затор...... Не вистачає культури поведінки у всіх гілках нашого життя!
Свідок Показати IP 22 Червня 2020 18:29
Не бачивши, не судіть. Хлопець віз велосипед у руках. Діях по правилах.
Свідок Показати IP 22 Червня 2020 18:43
По-перше, інші авто пропустили хлопця, коли він їхав по переходу. По-друге, нікому не варто бажати, щоб по ньому проїхалось чиєсь авто, як відбулось в даній ситауції - жінка просто ПЕРЕЇХАЛА хлопця. А велосипедиста шкода, бо на його місці може бути кожен, незалежно від того на роверів він, чи просто йде по переходу.
Я тут виріс Показати IP 22 Червня 2020 18:55
Ви там маку наіілись!!!! В місті 50 км не більше , і ніяких +20!!!! І ви мені розкажіть що вони не ііздять 90 . А в кого хронічне загострення BMW головного мозку на самокати пересадити!!! А хочте поганяти шуруйте на Нюрбургринг що слабо ?, бабла немає разок в тиждень катнути!?!?!?!?
Колік Показати IP 22 Червня 2020 19:10
Риторичне питання, скількох велосепедристів, оштрафували за переїзд вулиці по пішоходному переходу? Просто наболіло!
Вікторія Показати IP 22 Червня 2020 21:01
Коли сідаєш за кермо треба відкривати очі і дивитись на дорогу , тим більше на пешохідному переході!!!!! А ця ........ навіть не гальмувала. В таких "водіїв" треба вилучати права і садити за ГРАТИ.
Олена Показати IP 22 Червня 2020 21:12
Пішохід віз в руках велосипед. Це водій авто порушила ПДР.
Жорка Показати IP 22 Червня 2020 23:11
Які приємні коментатотори, хлопця збили і виявляється винен він сам, нічого на велосипеді їздити! ) А все таки можливо потрібно бути уважним за кермом? Сам їджу на велосипеді і автомобілі і розумію цю ситуації з обох сторін.
Математика Показати IP 23 Червня 2020 00:20
До переходу кілька десятків метрів. Бумер явно не 'на собі прокатав'. Збив на переході чи все ж за переходом по дорозі? Коли 'електрики' будуть в новинах?
Математика роззуй оч до Математика Показати IP 23 Червня 2020 12:47
А ти глянь уважніше на фото, і побачиш, що хлопець лежить біля переходу, а велосипед ця с*** протягла далі, проїхавши спочатку по хлопцю, на його ногах видно відбитки протекторів, ппц!! Твої діти чи родичі-друзі напевно не їздять на велосипедах
Андрій Показати IP 23 Червня 2020 08:41
БМВ головного мозку.