USD 39.55 39.85
  • USD 39.55 39.85
  • EUR 39.70 39.90
  • PLN 9.75 9.90

У Луцьку шукають чоловіка, який обікрав салон у центрі міста. Відео

4 Липня 2019 22:39
У Луцьку невідомий чоловік вдень 4 липня обікрав школу-студію «Permanent», що на вулиці Винниченка.

Про це повідомила власниця салону Наталія Дацюк на своїй сторінці у фейсбуці.

Чоловіка, який зухвало викрав робочу техніку, зокрема комп’ютер та два телефони, зафіксувала відеокамера.

«Після цього «клієнта» ми залишились без робочого комп’ютера та двох робочих телефонів. Друзі, можливо ви знаєте людину, що на відео, повідомте будь ласка. В студії лишається 1 контактний телефон – 0666209080. Надіємось, що можливо завдяки вам чи правоохоронним органам зможемо знайти втрачене», – йдеться у дописі.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 10
БєльскаЯ Показати IP 4 Липня 2019 23:58
Схожий на глинюка Романа з Струмівки. Вора.
Свідок до БєльскаЯ Показати IP 6 Липня 2019 23:10
Точно той може,і схожий
РСВ Показати IP 5 Липня 2019 00:24
Дзвоникі потрібно ставити,коли хтось заходить буде чути і не залишати робоче місце без нагляду. Він там поперевертав все і ніхто нічого не чув.
Сергій Показати IP 5 Липня 2019 08:32
А звідки у нього ключ?
Справедливий Показати IP 5 Липня 2019 09:14
на 0:50 він ще в туалет пішов? Він замкнув двері після відвідування! Зверніть увагу на замок. Прокручується зсередини!
Хрен собачий Показати IP 5 Липня 2019 09:28
Ловкость рук и никакого мошенничества. Цікаво, а де був персонал коли цей слон топтався в посудній лавці. :)
Бомж Показати IP 5 Липня 2019 09:50
шо не ясно.... тьолка дала ключя, сказала з якої до якої її не буде... от цей хялявщік прийшов по звінку в цей курятнік і забрав на ремонт ноутбука з бібілками)))
valdis peish Показати IP 5 Липня 2019 10:21
якби тьолка дала ключа то і про камеру відеоспостереження розповіла
Чьо до valdis peish Показати IP 5 Липня 2019 15:02
Про камеру могла не знати.
Небайдужа Показати IP 6 Липня 2019 22:33
Всё вертається на круги своя..... Це до власниці