USD 39.60 39.90
  • USD 39.60 39.90
  • EUR 39.73 40.00
  • PLN 9.76 9.92

У Луцьку афганець зарізав себе в приміщенні спілки ветеранів

2 Липня 2018 15:24
51-річний ветеран війни в Афганістані покінчив з життям у Луцьку.

Про це Інформаційному агентству Волинські Новини повідомив керівник спілки Григорій Павлович.

Трагедія сталася близько 15 години 2 липня у приміщенні обласної спілки воїнів-ветеранів Афганістану.

Зі слів Павловича, оскільки чоловік мав проблеми з психікою, йому пропонували лікування. Після чергової розмови, ветеран вийшов у коридор, де вдарив себе у груди ножем. Врятувати його не вдалося.

Присутні викликали поліцію і медиків.

Як зазначили у спілці, загиблий родом з Любешівського району, це була не перша його спроба покінчити з життям.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 12
АНАТОЛЬ_ Показати IP 2 Липня 2018 16:20
Божечко ж ти мiй. Як стало страшно жити. Думали шо пiсля майдану стане добре i шо?
Guest до АНАТОЛЬ_ Показати IP 2 Липня 2018 16:30
Яке відношення має майдан до проблеми з психікою?
Анонім до Guest Показати IP 2 Липня 2018 16:50
Анатоль має пряме відношення до психічних розладів,не звертайте уваги на його коментарі,він в шоці,ще не скоро з нього вийде
Українець до Guest Показати IP 2 Липня 2018 19:58
Пряме і безпосереднє.
* Лучанин * до АНАТОЛЬ_ Показати IP 2 Липня 2018 17:34
В мене стало добре, тепер по безвізу їжджу до Німеччини, там платять більше ніж у Польщі. Скоро машину прижену розмитню і зареєструю, а не бляху. Якщо в вас не краще не смійте чіпати майдан!
Лучанин до * Лучанин * Показати IP 2 Липня 2018 17:43
1. Стало добре - це коли в Україні маєш нормальну роботу і достойну з.п., а не працюєш на європейця і не піднімаєш їм економіку. 1. Стало добре - це коли їздиш в Європу на екскурсію, а не на роботу. 2. Стало добре - це коли заїхав на екскурсію в Європу і відчуваєш як в Україні добре і як не хочеться залишати її. 3. Стало добре - це коли купуєш машину в салоні, а не приганяєш ту, яку викинув європеєць.
Я до АНАТОЛЬ_ Показати IP 2 Липня 2018 21:54
А хто думав що буде краще??
Саша до Лучанин Показати IP 2 Липня 2018 18:10
Ти повний обмежений ди....л. Це просто Шок! Слів нема ( "Прижену машину..."). Це основна твоя мрія в житті? Хах! Ба...н, Б....!!!!
Паша Показати IP 2 Липня 2018 19:22
Потрібно жити щоб працювати,а не працювати щоб вижити !
Не Лучанин до Лучани Показати IP 2 Липня 2018 19:40
Бачу що потік інформації настільки забив людям голову, що відрізнити сарказм від серйозних слів не виходить. Людину шкода, руйнуванню психіки та вчиненню самогубства передували певні життєві обставини.
Анонім Показати IP 2 Липня 2018 21:58
Два роки тому там був випадок овий самострілу...люди в відчаї ні роботи,ні пенсії достойної,ні поваги заслуженої.
Я про Лучанин Показати IP 2 Липня 2018 22:26
Воно тішиться якоюсь машиною',коли в Країні Війна,Біда,кожен з нас винен велику суму грошей,і робити скоро не буде з ким,тому що в людей повна бузвихідь! Ще раз кажу д...л,Повний!