USD 39.60 39.90
  • USD 39.60 39.90
  • EUR 39.73 40.00
  • PLN 9.76 9.92

У Москві другий день протестують проти підвищення пенсійного віку. Фото

29 Липня 2018 23:36
Сьогодні, 29 липня, у Москві на проспекті Сахарова люди влаштували мітинг проти підвищення пенсійного віку.

Про це повідомляє Медуза.

Протест організувала Лібертаріанська партія, а в акції бере участь російський опозиціонер Олексій Навальний, який закликав своїх прихильників прийти на мітинг.

Раніше у ЗМІ повідомлялося, що 28 липня у різних частинах Россії пройшли багатотисячні мітинги проти пенсійної реформи.

За даними «Білого лічильника», у неділю у Москві на проспекті Сахарова зібралися 5,5 тисячі мітингувальників. Проте правоохоронці сповістили, що в акції беруть участь 2,5 тисячі осіб.

На Telegram-каналі Mash повідомляється, що мітинг узгоджений з владою.

Зазначимо, що згідно з новою реформою, у Росії пенсійний вік для чоловіків зросте з нинішніх 60 років до 65 (до 2028 року), для жінок – з 55 років до 63 років (до 2034 року).






Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 7
Ангст Показати IP 30 Липня 2018 07:24
Не злорадствуйте, у нас не краще!
Йпрст до Ангст Показати IP 30 Липня 2018 13:43
У нас пенсійний вік менший, умови виходу на пенсію лояльніші. Це по перше. А по друге, винторогим кацапам так і треба, за все треба платити, а Байкал і Сибір вже проданий Китаю, а "дєнег нєт". Так що на пенсію в 65, - "шагом марш" кацапи.
Я Показати IP 30 Липня 2018 08:06
Росіяни протестують. А гіднюки тупі, коли владні жуліки підняли пенсійний вік, навіть не мукнули.. Так хто раб??????
Ти до Я Показати IP 30 Липня 2018 13:45
Любят русские люди бунтовать! Встанут на колени перед барским домом и стоят подлецы! И ведь знают, что бунтуют и всё равно стоят! Це тільки початок. Скоро всю паРашу по кусках продадуть, війни це справа дорога, а сЦарь і свита хочуть ще й мільярдів...
123ЙО Показати IP 30 Липня 2018 08:48
Да нет, ХОЛОПЫ!!! За войны, за крымский мост, за все нужно платить, - и все вашими пенсиями, так что ПШЛИ ВОН, СМ**ДЫ!!!
Просто Показати IP 30 Липня 2018 09:24
Рабам слово не давали... Царь сказав - виконуєте. Надивились на демократію, але в Рашці такі теми не пройдуть.
Я до Просто Показати IP 31 Липня 2018 06:20
зате у нас проходять