USD 40.45 40.75
  • USD 40.45 40.75
  • EUR 44.50 45.20
  • PLN 3.30 4.00

За добу в Москві виявили у 10 разів більше хворих на Covid-19, ніж у всій Україні

19 Квітня 2020 14:41
За останню добу в Росії зафіксовано рекордні 6 060 нових випадків коронавірусу, а також 48 смертей. Серед нових випадків COVID-19, 3 570 – зареєстровані у Москві.

Про це повідомляє телеграм-канал оперативного штабу Москви по ситуації з коронавірусом.

Усього станом на 19 квітня в РФ кількість інфікованих COVID-19 зросла до 42 853 осіб у 85 регіонах країни, 361 людина померла, а 3 291 – одужала.

Зауважимо, з 22 квітня у Москві вимушено посилюють карантин. Для проїзду в московському транспорті можна буде використовувати тільки електронні карти, номери яких включені в електронні перепустки.

Номери автомобілів для поїздок також потрібно буде включати в цифрові перепустки. Машини, які не включені в перепустку, автоматично вважатимуться порушниками, і їх власників оштрафують.

Як повідомлялося, станом на 9 ранку 19 квітня в Україні 5449 лабораторно підтверджених випадків COVID-19, за минулу добу виявили 343 хворих, що на 101 випадок менше ніж добою раніше.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Коментарів: 26
Набридло Показати IP 19 Квітня 2020 14:50
А в Нью Йорку - в 10,5 разів.... І що далі?. Треба вам та Москва....Проо себе думаймо....
Сераховичі до Набридло Показати IP 19 Квітня 2020 16:16
Як би у нас робили більше якісних тестів хоч в 5 разів-то чи було з чого радіти...
890 до Сераховичі Показати IP 19 Квітня 2020 17:10
І з чого ти тоді б радів?
123 до Набридло Показати IP 19 Квітня 2020 17:04
Бачите, сударь. Саме з мацкви в Україну потрапляють буряти на танках, артполки, снайпера ... Саме мацква, а не Нью Йорк організувала і спонсорує гібридну війну на сході України. Тому й цікаво, як зменшується число потенційних "командированих" в Україну.
Иван до 123 Показати IP 19 Квітня 2020 22:45
А ты с мацквы когда видел бурята? По телевизору шоли или по радио увидел через уши?
123 до Иван Показати IP 20 Квітня 2020 09:12
Зараз в мацві сударь більша половина це несловяни, - Кавказ, Азія, тіж буряти і якути. А бачив я їх обгорілі трупи на Сході.
Укр Показати IP 19 Квітня 2020 15:25
Ньюйорк то таке, хай хоть весь світ вимре. А тут аби в москві гірше .
Баба Ганя Показати IP 19 Квітня 2020 16:19
Напишіть про Чукотку!!! Дуже за них переживаю!!!
Іван з Тумина до Баба Ганя Показати IP 19 Квітня 2020 17:06
А я от переживаю за Логвинове. Дуже часто там московський говір чув
Петро до Іван з Тумина Показати IP 19 Квітня 2020 18:23
А я турбуюсь за Попрошенка, в нього весь виводок кацапською між собою спілкується, а невістка ще й громадянка підєрації.
Народна прокуратура Показати IP 19 Квітня 2020 16:32
Краще б у своїх громадян формували свідомість, щоб ліси не випалювали, на співгромадянах не заробляли при перевезенні з-за кордону і піднятті цін у супермаркетах. А то як у 2014: "Чьо там у хохлов?"
! до Народна прокуратура Показати IP 19 Квітня 2020 17:09
Ви не рівняйте червоне з холодним. То речі різні, і повинні бути як перше так і друге. І не наша вина, що чим більше проблем в москві, тим менше буде крові в Україні. ВОНИ САМІ ВИБРАЛИ ТАКУ ДОЛЮ!!!
Луцьк Показати IP 19 Квітня 2020 16:48
На фіг....вам ця московія , слідкуйте за нашими людьми!
Теж Луцьк до Луцьк Показати IP 19 Квітня 2020 18:08
Не нафіг, а задля власної безпеки, потрібно займатись власними справами і про ворога не забувати.
Дiдо до Теж Луцьк Показати IP 19 Квітня 2020 19:20
Ворог у вас в головi.
!"№ до Дiдо Показати IP 19 Квітня 2020 20:42
Да ні дурнику. Ворог на Сході, зі зброєю стріляє і вбиває українців. Цей ворог хоче знищити Україну. Да й ти це знаєш, бо зарплату звідти отримуєш.
Иван до !"№ Показати IP 20 Квітня 2020 14:41
Когда пороху задавали неудобный вопрос, то от своей тупости он лучше не нашёл ответа как ляпать что за дающий вопрос есть засланец с масквы. А каков твой ответ прозвучал? Нет ли параллелей?
Петро Показати IP 19 Квітня 2020 18:20
В Україні просто кількість тестів дуже мала проведена, на відміну від Білорусі навіть.. Білорусь провела 12 тис прл-тестувань, а Україна ледве 3 тисячі, то звідки "кількість" хворих? Чекаєм наслідків святкування Великодня, особливо в храмах МП.
123 до Петро Показати IP 19 Квітня 2020 20:44
Да лукан вилічить білорусів трактором і банькою ... Але справжній вибух епідемії в Білорусі вже почався, дивіться статистику. І множте її на 5,
ВЦ з контексту Показати IP 19 Квітня 2020 18:22
Допишіть також, що в рф протестовано на 4000% більше людей, ніж в Україні.
Иван Показати IP 19 Квітня 2020 19:43
Выявляют наверно потому что медицина работает и ответственно подходят к проблеме. А у нас что? Гуманитарку из Китая перепродажи, с тестами намутили, медицина еле дышит, безответственность отношение к само изоляции. Даже на блокпостах проверки так себе, а то и вовсе отсутствуют
Ось до Иван Показати IP 19 Квітня 2020 20:45
Ось гуманітарку якраз в США загнав і продав. Весь світ з лаптів ржав.
Иван до Ось Показати IP 19 Квітня 2020 22:49
Тебе так кажется.....
Иван до Ось Показати IP 19 Квітня 2020 22:53
Сущность у нас такая: нам всегда радостно когда соседу *ерово
І я Показати IP 20 Квітня 2020 00:41
У Москві живе багато українців, які також можуть хворіти і помирати. Коментарі нациків і фашиків повинні видалятись.
Петро Показати IP 20 Квітня 2020 06:00
В комментах рейтинг аж зашкалює на деяких постах. Ви що там? "накручуете"? Думаете що читачи кляцают чи в підтримку чи напроти?!!!