У Нью-Йорку дозволили вживати канабіс із «рекреаційною метою»
В американському штаті Нью-Йорк вирішили легалізувати вживання канабісу з рекреаційною метою. Згідно із задумом місцевої влади, це дозволить поповнювати скарбницю на 350 млн доларів щорічно.
Про це повідомляє Страна з посиланням на Axios.
Рішення про легалізацію канабісу вже підтримали обидві палати законодавчих зборів штату Нью-Йорк. Губернатор Ендрю Куомо також анонсував підписання законопроєкту.
Коли він поставить під документом свій підпис, Нью-Йорк стане 15 штатом США, де буде дозволено вживання канабісу в рекреаційних цілях (тобто в цілях, не пов’язаних з медичними показаннями – Ред.).
Законопроєкт зніме судимість із тисяч жителів штату, засуджених за звинуваченнями, пов’язаними із вживанням канабісу. Тільки в 2020 році 94% арештів, пов’язаних із канабісом, довелося на частку кольорового населення. Передбачається, що нова індустрія створить 30-60 тисяч нових робочих місць і поповнить скарбницю на додаткові 350 мільйонів доларів щорічно.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Про це повідомляє Страна з посиланням на Axios.
Рішення про легалізацію канабісу вже підтримали обидві палати законодавчих зборів штату Нью-Йорк. Губернатор Ендрю Куомо також анонсував підписання законопроєкту.
Коли він поставить під документом свій підпис, Нью-Йорк стане 15 штатом США, де буде дозволено вживання канабісу в рекреаційних цілях (тобто в цілях, не пов’язаних з медичними показаннями – Ред.).
Законопроєкт зніме судимість із тисяч жителів штату, засуджених за звинуваченнями, пов’язаними із вживанням канабісу. Тільки в 2020 році 94% арештів, пов’язаних із канабісом, довелося на частку кольорового населення. Передбачається, що нова індустрія створить 30-60 тисяч нових робочих місць і поповнить скарбницю на додаткові 350 мільйонів доларів щорічно.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Коментарів: 3
Анонім
Показати IP
31 Березня 2021 11:18
золотi люди!!!
Ватюня до Анонім
Показати IP
31 Березня 2021 12:14
Нуркумани і негрів лінчують
Анонім до Ватюня
Показати IP
31 Березня 2021 13:37
ми i самi з собою в цьому планi фахiвцi, враховуючи дтп i алкоголiзм
Чи варто ремонтувати пральну машину?
Сьогодні 16:09
Сьогодні 16:09
На Волині викрили директора навчального закладу, який фіктивно працевлаштовував військовозобов’язаних
Сьогодні 15:53
Сьогодні 15:53
Омбудсмен Лубінець назвав Волинь регіоном із найкритичнішою ситуацією щодо порушень під час мобілізації
Сьогодні 15:20
Сьогодні 15:20
Падає тиск: волинян просять не поливати городи водою з крана
Сьогодні 14:48
Сьогодні 14:48
Воїни з 20-ї бригади «Любарт» отримали старлінки, зарядні станції та ноутбуки від Фонду Ігоря Палиці
Сьогодні 14:15
Сьогодні 14:15
На Волині виявили незаконну порубку сосен на 20 мільйонів
Сьогодні 13:41
Сьогодні 13:41
У Ковелі автівка злетіла з дороги, травмувався чоловік
Сьогодні 13:24
Сьогодні 13:24

Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.