У Нью-Йорку дозволили вживати канабіс із «рекреаційною метою»
В американському штаті Нью-Йорк вирішили легалізувати вживання канабісу з рекреаційною метою. Згідно із задумом місцевої влади, це дозволить поповнювати скарбницю на 350 млн доларів щорічно.
Про це повідомляє Страна з посиланням на Axios.
Рішення про легалізацію канабісу вже підтримали обидві палати законодавчих зборів штату Нью-Йорк. Губернатор Ендрю Куомо також анонсував підписання законопроєкту.
Коли він поставить під документом свій підпис, Нью-Йорк стане 15 штатом США, де буде дозволено вживання канабісу в рекреаційних цілях (тобто в цілях, не пов’язаних з медичними показаннями – Ред.).
Законопроєкт зніме судимість із тисяч жителів штату, засуджених за звинуваченнями, пов’язаними із вживанням канабісу. Тільки в 2020 році 94% арештів, пов’язаних із канабісом, довелося на частку кольорового населення. Передбачається, що нова індустрія створить 30-60 тисяч нових робочих місць і поповнить скарбницю на додаткові 350 мільйонів доларів щорічно.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Про це повідомляє Страна з посиланням на Axios.
Рішення про легалізацію канабісу вже підтримали обидві палати законодавчих зборів штату Нью-Йорк. Губернатор Ендрю Куомо також анонсував підписання законопроєкту.
Коли він поставить під документом свій підпис, Нью-Йорк стане 15 штатом США, де буде дозволено вживання канабісу в рекреаційних цілях (тобто в цілях, не пов’язаних з медичними показаннями – Ред.).
Законопроєкт зніме судимість із тисяч жителів штату, засуджених за звинуваченнями, пов’язаними із вживанням канабісу. Тільки в 2020 році 94% арештів, пов’язаних із канабісом, довелося на частку кольорового населення. Передбачається, що нова індустрія створить 30-60 тисяч нових робочих місць і поповнить скарбницю на додаткові 350 мільйонів доларів щорічно.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Коментарів: 3
Анонім
Показати IP
31 Березня 2021 11:18
золотi люди!!!
Ватюня до Анонім
Показати IP
31 Березня 2021 12:14
Нуркумани і негрів лінчують
Анонім до Ватюня
Показати IP
31 Березня 2021 13:37
ми i самi з собою в цьому планi фахiвцi, враховуючи дтп i алкоголiзм
Україна отримала перший транш з кредиту на €90 мільярдів
Сьогодні 13:08
Сьогодні 13:08
Поблизу Луцька у молодиків знайшли наркотики
Сьогодні 12:52
Сьогодні 12:52
Волинь накрила літня спека: як пережити високі температури
Сьогодні 12:35
Сьогодні 12:35
У Володимирі зіткнулися авто і мотоцикл, постраждав підліток
Сьогодні 11:28
Сьогодні 11:28
Зеленський доручив завдавати ударів по РФ на випередження
Сьогодні 11:11
Сьогодні 11:11

Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.