USD 40.45 40.75
  • USD 40.45 40.75
  • EUR 44.50 45.20
  • PLN 3.30 4.00

У програмі «Скринінг здоров’я 40+» зареєструвалися понад 640 медзакладів

Сьогодні 18:34
Для участі у програмі «Скринінг здоров’я 40+» зареєструвалися понад 640 медичних закладів, запрошення пройти обстеження почнуть приходити українцям 31 січня.

Про це повідомила Прем’єр-міністр Юлія Свириденко.

«Готуємося до запуску «Скринінгу здоровʼя 40+». Запрошення на скринінг у «Дії» почнуть надходити українцям та українкам уже 31 січня. Найперші запрошення отримають люди, які народилися в перших числах року», – зазначає глава уряду.

За її словами, наразі близько мільйона громадян отримали у «Дії» інформацію про програму.

Читати ще: Скільки медзакладів на Волині хочуть взяти участь у програмі «Скринінг здоров’я 40+»

Свириденко додала, що на сьогодні понад 640 медичних закладів зареєструвалися, щоб долучитися до програми. Це лікарні, які відповідають вимогам до фахівців, обладнання та рівня надання послуг. Перелік місць, де можна пройти обстеження, постійно доповнюється.

Глава уряду нагадала, що програма скринінгу дає українцям віком від 40 років можливість безоплатно пройти базове медичне обстеження, щоб виявити серцево-судинні захворювання, цукровий діабет та порушення у стані психічного здоровʼя на ранніх етапах.

Українцям у «Дії» протягом 30 днів після дня народження надходитиме сповіщення про можливість пройти обстеження. Після підтвердження участі 2 000 грн, які можна використати тільки на «Скринінг здоров’я 40+», автоматично будуть зараховані на особисту «Дія.Картку» протягом кількох днів.

Читати ще: Як і де лучани можуть пройти безплатний «Скринінг здоров’я 40+»

Українці, які не користуються «Дією», за 30 днів після дня народження зможуть відкрити спеціальну картку в банку та звернутися у ЦНАП, де їм допоможуть оформити участь у програмі і вказати рахунок для зарахування коштів.

Громадяни України віком від 40 років можуть пройти скринінг здоров’я у будь-якому медзакладі, що бере участь у програмі, без прив’язки до місця проживання.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Коментарів: 0

Додати коментар:

УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.


Система Orphus