У Супрун заявили, що лікувати онкохворих за кордоном недоцільно: «25% все одно помруть»
Заступник в.о. глави Міністерства охорони здоров'я України Олександр Лінчевський сказав, що виділення коштів на програми лікування українців з онкологічними захворюваннями за кордоном є недоцільним рішенням.
Про це повідомляє mignews.
Таку заяву чиновник зробив під час виступу в Рахунковій палаті України у справі розгляду результатів аудиту ефективності використання державних коштів, які виділені Міністерству охорони здоров'я для лікування українців за кордоном.
"Відносно ефективності. Відносно нерезультативності і неекономного використання грошей. У сухому залишку – 25 відсотків пацієнтів, власне, вмирають. Тобто, кожен четвертий лікується за кордоном неефективно. Друзі, колеги! Це рак. Вони всі помруть. Вони всі помруть без варіантів. І ефективність цієї програми нуль відсотків!" – сказав Олександр.
"Ці проблеми. Тобто ці онкологічні захворювання, які, власне, вимагають трансплантації кісткового мозку, вони закінчуються смертю. Рано чи пізно. Трансплантація нирки, трансплантація серця, вона не продовжує життя невизначено довго", – підкреслив заступник Уляни Супрун.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Про це повідомляє mignews.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Коментарів: 16
Провізор
Показати IP
3 Червня 2018 19:05
Правильно нація на 25 відсотків швидше виздихає. А ті хто не хворий на рак того зроблять хворим.
Бармалєй
Показати IP
3 Червня 2018 19:30
Ну що ж ви знову перекручуєте.? Щороку операцій по трансплантації кісткового мозку потребують сотні українців. А держава має можливість оплатити лікування за кордоном одиницям, може десяткам. На засіданні комітету говорилося про те що може ці гроші варто витратити на навчання наших лікарів, щоб мати можливість робити такі операції в Україні для всіх потребуючих.
він до Бармалєй
Показати IP
3 Червня 2018 20:26
закінчіть свою думку тим, що при цьому ті десятки хворих помрутьне отримавши допомоги, а принаймі 25% з них мали б шанс
Бармалєй до він
Показати IP
3 Червня 2018 22:34
Та да ,зараз держава оплачує лікування за кордоном одиницям, а сотні лишаються тут , не отрмавши в Україні шансу на трансплантацію кісткового мозку. Як же їхній шанс? Може коли вивчать лікарів, то отримають шанс і вони?
Степан (Крымчанин)
Показати IP
3 Червня 2018 19:31
Не даремно клікуха міністеркі "Доктор Смерть". Медосвіти немає, громадянка іншой країни, що Ви від ней хочете? Гуманізма7 Не смішить.
Sv
Показати IP
3 Червня 2018 19:34
" У країні, де всім народом збирають кошти на лікування важкохворих, президент повинен іти не на вибори, а на гільйотину".
мама
Показати IP
3 Червня 2018 20:03
Мы все когда то умрем.......может тогда и лечиться не стоит?....А таким министрам можно пожелать испытать такие проблемы на себе ....
АНАТОЛЬ_
Показати IP
3 Червня 2018 20:21
Супрун на Майдан мужньо стояла! Люди, майте сором
Я до АНАТОЛЬ_
Показати IP
4 Червня 2018 05:28
на майдані багато придурків було..і що? так званий козак гаврилюк, так звана міністр охорони здоровя, чорновол, пашинський, список на сотні
ще не зовсім свідоми
Показати IP
3 Червня 2018 21:02
Сучасні менгеле при владі. Дай Боже дочекатися 2019 року.
лучанин
Показати IP
3 Червня 2018 21:20
Панi Супрун можливо вони помирають через ВАШУ БЮРОКРАТIЮ. В мене дитина померла вiд раку про те я досI не знаю чи ВАШ СР*НИЙ МОЗ поставив на черну дитину бо документи з боэм прийняли чого варте лише пройти через панi Донску бо без пiдпису в моз документи не приймають я витратив чотири днi не вiдходячи вiд кабiнету а з допомоги лише чув то у вас запрошення не таке то воно не завiрене а то звернiтся до панi Юлi вона Вам допоможе з документами..... тпийшовши в моз знову менi замiсть допомоги панI Юлю пропонують таке враження що тих 25 вiдсоткiв це якраз тi на кому вашi пiдлеглi заробили затягнувши дорогоцiнний час онкохвороi дитини.....
Бармалєй до лучанин
Показати IP
3 Червня 2018 22:39
Супрун в.оміністра стала в 2016 році. і тільки вона і зараз стала міняти щось у МОЗ. А до того та машина створювалася десятками років. Вас все влаштовувало тоді? Перестало влаштовувати тоді , коли знайшлися люди яуі все те почали міняти?
Я до Бармалєй
Показати IP
4 Червня 2018 05:31
Бармалєй дайте список - а що ж змінено на краще???де позитивні результати змін??
Провізор
Показати IP
3 Червня 2018 22:45
^:: Вони всі помруть. Вони всі помруть без варіантів::^ - Відношення влади до народу.
Люди - це ж #25 відсотків .
ан
Показати IP
4 Червня 2018 11:33
просто нема слів. Треба гнати те чудо страховисько МОЗ. Як тільки її язик повертається таке казати ?
скептик
Показати IP
5 Червня 2018 23:58
супрун треба поставити зав моргу. це її місце
У Китаї представили робота-гуманоїда з реалістичним обличчям
Сьогодні 00:28
Сьогодні 00:28
Пошта Данії доставить останній лист після 400 років роботи
Сьогодні 00:11
Сьогодні 00:11
В Індії поїзд зіткнувся зі стадом слонів: декілька тварин загинули