USD 39.75 40.10
  • USD 39.75 40.10
  • EUR 39.85 40.30
  • PLN 9.75 9.97

У Світязі втопилася 15-річна дівчина, ще одну врятували

22 Червня 2021 09:35
В озері Світязь під час купання втопилася дівчина.

Як повідомили у поліції Волині, трагедія сталась 21 червня близько 15 години: під час купання в Світязі дівчина потонула. Попередньо відомо, що плавати вона не вміла.

Під час плавання на катамарані потерпіла з подругою відпливли на відстань близько 50 метрів. Там з невідомих причин дівчата почали тонути та кликати про допомогу. Одну з подруг витягли з води. Тіло іншої виявили згодом в озері.

Читайте більше: Дівчинку врятували, а сестра втонула: подробиці трагедії на Світязі

Як стало відомо Інформаційному агентству Волинські Новини, дівчина, яка загинула, була з Луцька.

За цим фактом зареєстровано відомості в Єдиному реєстроі досудових розслідувань за ч.1 ст.115 Кримінального Кодексу України з поміткою «нещасний випадок».
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 11
Лучанин Показати IP 22 Червня 2021 09:54
Треба бути обережними з катамаранами. Мені наприклад 30 років. Я взяв катамаран на світязі. Здавалося б, що не зрозумілого в управлінні тим катамараном. Відплисти то я відплив (легко). Як настав час повертатися то зрозумів що це не так і легко. Все відносило від берега. Ричаг управління АБСОЛЮТНО не слухався. Якось добрів до глибини мого росту і ручками до берега. Як сказали на березі "Був великий вітер" Будьте обережні дозволяючи 15-16-17 річним дітям кататись. Може запанікували та пострибали у воду.
Євробидло до Лучанин Показати IP 22 Червня 2021 10:13
Мені 32, займався 7 років плаванням і виступав на змаганнях. До сьогоднішнього дня - більше ніж глибина власного зросту Я не запливаю.
Andrij до Євробидло Показати IP 22 Червня 2021 13:19
Да ты гониш !!!! В лягушатнике плаванием занимался?
Євробидло до Andrij Показати IP 22 Червня 2021 13:28
Ні, сразу в великий басейн. 1997 - 2004 р.р..
скептик Показати IP 22 Червня 2021 10:36
про плавальні жилети власники катамарана вочевидь не чули
Анонім Показати IP 22 Червня 2021 11:37
На тих диких "світязьких курортах" гроші гребуть, що дешевше за кордоном відпочити, а про чергування рятувальників, як годиться, як необхідно, як має бути, подбати не можуть(((
лучанка Показати IP 22 Червня 2021 11:59
а де в той час була рятувальна служба?????це білий день і вони завжди повинні спостерігати,щоб катамарани не відпливали далеко...НАпевно всі свої рятувальні човни,мопеди за гроші повіддавали покататися...Це Світязь,вихідний день,море відпочиваючих...халатність зі сторони організаторів відпочинку...
Аліна до лучанка Показати IP 22 Червня 2021 12:15
По перше,явних при знаків того,що дівчата тонуть не було спочатку! Навкруги було купа людей,які зреагували вже тоді,коли одна пішла під воду! Так можна на кожну другу людину думати,яка ниряє,або ж руками борсається у воді. На привеликий жаль,за всіма не вслідкуєш.
Аліна Показати IP 22 Червня 2021 12:11
Стаття не є правдивою. Дівчата не плавали на катамарані!! А плавали збоку. Там як раз йде обрив. Як все сталося,відомо тільки самим дівчатам! Була очевидицею даної ситуації. І якщо вже пішла мова на це,то ніхто не застрахований від таких випадків. Чемпіони по плаванню навіть тонуть,що вже говорити за звичайних людей. Будьте обережні та обласні не тільки на воді,але і в повсякденному житті!
Sweetie Показати IP 22 Червня 2021 15:09
Де були батьки? Як вони відпустили неповнолітніх дітей?
Лайфгард Показати IP 22 Червня 2021 23:27
Якщо дозволяють займатись бізнесом катамаранами, парусниками, лодками тощо, то потрібно подумати і за рятувальників у відповідній кількості