USD 39.55 39.84
  • USD 39.55 39.84
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.90

У центрі Луцька буде новий сквер

28 Травня 2019 12:08
У центрі Луцька, поруч з магазином WineTime та кафе Benedict, буде новий сквер. Проект скверу розроблятиме відомий український дизайнер-архітектор Левко Давидюк.

Про це на своїй сторінці у Фейсбуці повідомив радник Луцького міського голови Ігор Поліщук.

«Сьогодні провели нараду з головним архітектором міста Веніаміном Тузом, дизайнером-архітектором проекту Левком Давидюком, власником кафе Benedict Романом Околітою, начальником департаменту ЖКГ Юрієм Красем та Андрієм Разумовським, де узгодили всі моменти та план дій.

Сквер облаштовуватиметься на умовах співфінансування по 1/3 – міський бюджет, кафе Benedict та Андрій Разумовський», – йдеться у дописі.

Сквер запланований як зона з зеленими насадженнями, лавочками та освітленням для спокійного відпочинку лучан та покращення естетичної привабливості центральної частини міста.

Фото ілюстративне.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 8
Просто Показати IP 28 Травня 2019 12:20
Вже Бандера-сквер зробили за 250тис! Краще дороги поремонтуйте.
Просто2 Показати IP 28 Травня 2019 13:03
Місце для піятик та бомжів за державний кошт. Співчуваю мешканцям навколишніх будинків.
Лучанин Показати IP 28 Травня 2019 13:12
Перед тим як робити сквер, нехай WineTime тильну сторону свого закладу (в дворі) приведе до нормального стіну і фасад зроблять!
Анонім Показати IP 28 Травня 2019 13:13
Так і пишіть, відкриття тераси на тротуарі. А люди нехай менше ходять по вулиці.
777 Показати IP 28 Травня 2019 13:38
эти ребятки задаром сделают сквер? блажен кто верует.
?! Показати IP 28 Травня 2019 13:41
Я канєчно перепардонююсь, але скажіть прошу я вас, кому відомий отой відомий український архітектор ? Яку хоч має освіту, які зроблені об'єкти, які має нагороди ?
666 Показати IP 28 Травня 2019 14:24
Хай працівники Бенедикту спочатку навчаться себе вести не як гопники - біля службового входу все в недопалках та іншому гіддоті.
Юра Показати IP 28 Травня 2019 16:31
Верніть дельфіни в центральний фонтан !!!