У центрі управління відходами «Чистий Луцьк» здали на переробку макулатуру та ПЕТ-пляшки
Упродовж місяця в центрі управління відходами «Чистий Луцьк» здали на переробку 470 кг макулатури та 100 кг ПЕТ-пляшок.
Про це 10 лютого розповів Суспільному фахівець зі зв'язків з громадськістю центру управління відходами Павло Березюк.
Вторинну сировину перероблять та використають повторно, а відтак довкілля буде чистішим, каже Павло Березюк. Здаючи сміття до центрів управління відходами, лучани зменшують навантаження на полігон.
Читати ще: Центр управління відходами «Чистий Луцьк» здав на переробку сім тонн скла
Жителі Луцької громади, які мають бажання здати на сортування 14 фракцій відходів, можуть звертатися на Трункіна, 7 із понеділка до неділі з 7:00 до 20:00.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Про це 10 лютого розповів Суспільному фахівець зі зв'язків з громадськістю центру управління відходами Павло Березюк.
Вторинну сировину перероблять та використають повторно, а відтак довкілля буде чистішим, каже Павло Березюк. Здаючи сміття до центрів управління відходами, лучани зменшують навантаження на полігон.
Читати ще: Центр управління відходами «Чистий Луцьк» здав на переробку сім тонн скла
Жителі Луцької громади, які мають бажання здати на сортування 14 фракцій відходів, можуть звертатися на Трункіна, 7 із понеділка до неділі з 7:00 до 20:00.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Коментарів: 4
Смурф
Показати IP
10 Лютого 2025 17:37
Цікаво чи доцільно тримати 3 робочих включно з водієм, палити бензин щоб зібрати 470 кг пластику. Як на мене то не варто.
Анонім до Смурф
Показати IP
10 Лютого 2025 21:29
Звичайно це не вигідно.... А ще не вигідно ремонтувати дороги, утримувати школи, платити пенсії, утримувати безкоштовну медицину....
читач
Показати IP
10 Лютого 2025 18:12
книги з пляшками в переробцi разом... шо характєрно
лінивець
Показати IP
11 Лютого 2025 18:26
за екологією треба слідкувати -добре що є переробка але погано що мало зібрали, по дворах пластику в 10 раз більше
Пригостив солодощами і заманив до вбиральні: в Одесі засудили молодика, який зґвалтував 8-річну сусідку
Сьогодні 23:00
Сьогодні 23:00
Одразу п'ять українських сіл претендують на звання найкращих в світі. Чим вони відомі
Сьогодні 22:40
Сьогодні 22:40
У Луцьку запрацював центр реінтеграції ветеранів
Сьогодні 21:43
Сьогодні 21:43
На Волині провели в останню дорогу воїна Юрія Більшевича
Сьогодні 21:25
Сьогодні 21:25
У Ковельській громаді обмежили рух транспорту у нічний час
Сьогодні 21:06
Сьогодні 21:06
На Волині судили директора фірми, який на митниці приховав вартість соусів і арахісового масла
Сьогодні 20:27
Сьогодні 20:27
Глава Міноборони Британії подав у відставку
Сьогодні 20:08
Сьогодні 20:08




Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.