USD 39.55 39.84
  • USD 39.55 39.84
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.90

У волинського бізнесмена коронавірус лабораторно не підтвердився

24 Березня 2020 10:26
У волинянина, у якого експрес-тест показав позитивний результат, перші лабораторні дослідження не підтвердили діагноз COVID-19. Результати ще одного жителя області, у якого експрес-тест теж показав позитивний результат, очікуються.

Про це повідомили у Волинській ОДА.

З підозрою на коронавірусну інфекцію в області зафіксовано 8 осіб. Госпіталізовано – 3 особи, решта перебуває на самоізоляції. В усіх осіб взято аналізи та відправлено біоматеріал до Києва для проведення лабораторних досліджень.

Наголошуємо, що підтвердити діагноз коронавірусу можна лише за результатами лабораторних досліджень на наявність РНК вірусу COVID-19. Швидкі експрес-тести не дають точного результату.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 13
Добрий Показати IP 24 Березня 2020 10:35
І тут відкуп вся, щоб "славне ім'я" приховати
Нашептали Показати IP 24 Березня 2020 10:42
За 1000грн можна відкупитись від діагнозу і уникнути карантину, просто відправивши інші зразки.
Ну до Нашептали Показати IP 24 Березня 2020 12:46
Буде видно, чи повилазять хворі, які у нього працюють
nutela Показати IP 24 Березня 2020 10:53
негативний ПЛР , не свідчить про те , що немає зараження Короною, якщо є клініка.
лучанка до nutela Показати IP 24 Березня 2020 11:36
От якраз ПЛР і є точним показником будь-якої інфекції, яка триває, або яка була.
nutela до лучанка Показати IP 24 Березня 2020 12:14
а от і ні, є високий відсоток хибнонегативних ПЛР результатів..... Наявність епіданамнезу, клінічної картини даних КТ достатньо для встановлення діагнозу. так що читайте китайську методичку, є вже переклад російською
лучанка до nutela Показати IP 24 Березня 2020 13:52
А коронавірус має особливий, відмінний від грипу чи ГРВІ епіданамнез, клінічну картину і дані КТт ? Навіть вогнищева пневмонія не є однозначним підтвердженням коронавірусу. А безсимптомні носії вірусу -з ними як? А ви просто пропонуєте ставити діагноз "на око". Якщо ви лікар ,то я вас боюсь.
волинянин Показати IP 24 Березня 2020 11:12
А навіщо потрібні тоді ті експрес-тести??? Це ж не безкоштовно їх дають Україні.
кара божа Показати IP 24 Березня 2020 11:54
коли нарешті украинці перестануть брехати а називати речі своими іменами
ПРізвище Показати IP 24 Березня 2020 11:55
дайте.
Отакої Показати IP 24 Березня 2020 13:05
Не пишіть дурниць.Якраз ланцюгова реакція дає майже 100% підтвердження вірусу.Бо реагує не на антитіла,а на білок,або навіть на РНК білка вірусу.А експрес-це просто тест на антитіла.
nutela до Отакої Показати IP 24 Березня 2020 13:17
"ключове " слово : майже
Міла Показати IP 25 Березня 2020 14:28
Я з ними працюю Обоє хворі!!!!!!!!!