USD 40.45 40.75
  • USD 40.45 40.75
  • EUR 44.50 45.20
  • PLN 3.30 4.00

Двоє вчителів з Волині змагаються за головну освітянську нагороду України

5 Серпня 2025 18:06
Двоє педагогів з Волинської області – Тарасюк Олександр Миколайович з Володимира та Деменік Людмила Ростиславівна з Луцька – потрапили у топ-50 найкращих вчителів України, які у 2025 році боротимуться за премію Global Teacher Prize Ukraine.

Про це повідомляє Володимирська міська рада та «Освіторія».

Тарасюк Олександр Миколайович – вчитель історії та факультативу «Підприємництво в дії» ліцею № 5 імені Анатолія Кореневського.
«Олександр Миколайович щодня доводить, що учитель – це лідер, наставник і агент змін. Вірить в силу освіти, як інструменту трансформації суспільства. Своїми підходами, ідеями та прикладом він показує, що педагог – це натхнення для дітей, колег й цілої освітньої спільноти Володимир-Волинської міської територіальної громади!» – зазначили у Володимирській міськраді.

Читати ще: На Волині відзначили переможців обласного етапу конкурсу «Учитель року – 2025»

Деменік Людмила Ростиславівна – вчителька фізики та астрономії у Луцькому ліцеї № 27.

Імена десятьох фіналістів премії Global Teacher Prize Ukraine 2025 оголосять 1 вересня. Ім’я переможця стане відоме 4 жовтня, у Всесвітній день учителя. Він чи вона отримає 1 мільйон гривень.

Читати ще: Учитель-інноватор з Горохова став лауреатом премії Верховної Ради

Нагадаємо, Global Teacher Prize Ukraine – це щорічна національна премія, яка відзначає видатних українських педагогів. Її мета – підкреслити важливість професії вчителя та надихнути суспільство цінувати освітянську працю.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Коментарів: 0

Додати коментар:

УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.


Система Orphus