Угорщина виходить з МКС: Сіярто зробив гучну заяву
Угорщина вирішила вийти з Міжнародного кримінального суду, заявивши про недовіру до цієї установи.
Про це повідомив міністр закордонних справ країни Петер Сіярто в соціальній мережі X.
«Угорський парламент щойно проголосував за вихід з МКС. Цим рішенням ми відмовляємося бути частиною політизованої інституції, яка втратила свою неупередженість та довіру», – написав Сіярто.
Про намір країни це зробити було офіційно оголошено ще на початку місяця.
Як писали ЗМІ, про це оголосив на закритій зустрічі послів наприкінці березня міністр юстиції країни Бенце Тужон. А вже третього квітня про це оголосили на загал за кілька годин після прибуття до Будапешта ізраїльського премʼєра Беньяміна Нетаньягу. Керівник апарату угорського прем’єра Ґергей Гуляш заявив, що уряд розпочне процедуру виходу із МКС відповідно до конституційної та міжнародно-правової бази.
Читати ще: Трамп запровадив санкції проти МКС через переслідування Нетаньягу
«Міжнародний кримінальний суд був респектабельною ініціативою, але останнім часом він став політичним органом. І обвинувачення прем’єр-міністру Ізраїлю Беньяміну Нетаньягу є найсумнішим тому прикладом», – сказав він.
Торік у листопаді угорський уряд надіслав запрошення Беньяміну Нетаньягу після того, як МКС видав щодо нього ордер, звинувативши його у злочинах проти людяності через дії ізраїльської армії в Секторі Гази.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Про це повідомив міністр закордонних справ країни Петер Сіярто в соціальній мережі X.
«Угорський парламент щойно проголосував за вихід з МКС. Цим рішенням ми відмовляємося бути частиною політизованої інституції, яка втратила свою неупередженість та довіру», – написав Сіярто.
Про намір країни це зробити було офіційно оголошено ще на початку місяця.
Як писали ЗМІ, про це оголосив на закритій зустрічі послів наприкінці березня міністр юстиції країни Бенце Тужон. А вже третього квітня про це оголосили на загал за кілька годин після прибуття до Будапешта ізраїльського премʼєра Беньяміна Нетаньягу. Керівник апарату угорського прем’єра Ґергей Гуляш заявив, що уряд розпочне процедуру виходу із МКС відповідно до конституційної та міжнародно-правової бази.
Читати ще: Трамп запровадив санкції проти МКС через переслідування Нетаньягу
«Міжнародний кримінальний суд був респектабельною ініціативою, але останнім часом він став політичним органом. І обвинувачення прем’єр-міністру Ізраїлю Беньяміну Нетаньягу є найсумнішим тому прикладом», – сказав він.
Торік у листопаді угорський уряд надіслав запрошення Беньяміну Нетаньягу після того, як МКС видав щодо нього ордер, звинувативши його у злочинах проти людяності через дії ізраїльської армії в Секторі Гази.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Коментарів: 0
Які сигнали організму не варто ігнорувати в першу чергу
Сьогодні 18:48
Сьогодні 18:48
Розвиток ветеранського підприємництва: у луцькому виші відбулася фінальна сесія проєкту Lab2Market Veterano
Сьогодні 17:49
Сьогодні 17:49
Зупинилося серце Захисника з Ковеля Валентина Ліпича
Сьогодні 17:32
Сьогодні 17:32
Куди піти в Луцьку: від четверга до четверга. Анонси
Сьогодні 17:16
Сьогодні 17:16
Унаслідок хвороби помер Захисник з Волині Петро Усатий
Сьогодні 16:43
Сьогодні 16:43
Чи варто ремонтувати пральну машину?
Сьогодні 16:09
Сьогодні 16:09

Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.