USD 40.45 40.75
  • USD 40.45 40.75
  • EUR 44.50 45.20
  • PLN 3.30 4.00

В НГУ скоротять 200 тилових посад, до закупівель залучатимуть лише офіцерів із бойовим досвідом

5 Серпня 2025 20:02
Рішення про закупівлі у Нацгвардії ухвалюватиме єдина комісія на рівні головного управління, вже укладені контракти пройдуть аудит, до закупівель залучатимуть лише офіцерів із досвідом забезпечення підрозділів на передовій.

Про це повідомили міністр внутрішніх справ Ігор Клименко в соцмережах, речник Нацгвардії полковник Руслан Музичук у коментарі Українській правді.

Клименко повідомив про результати наради з командуванням Національної гвардії. За словами міністра, було напрацьовано план впровадження перспективної моделі оборонних закупівель.

«Створюємо єдину комісію на рівні Головного управління НГУ, яка ухвалюватиме рішення про закупівлі. Працює нове управління контролю за службовою (бойовою) діяльністю – воно перевірятиме кожен документ, постачальника, підрядника і, головне, – кожну посадову особу. Скорочуємо майже 200 тилових посад – ресурси мають працювати на передову, а не на зайву бюрократію. Призначення лише за наявності бойового досвіду. Лише після перевірок. У тому числі – поліграфа. Без цього – жодного підпису.

Водночас перевіряємо всі раніше укладені контракти. Працює аудит та внутрішня безпека. Наша мета – прозора, ефективна, підконтрольна система постачання, ефективний результат якої відчувають наші бойові підрозділи на передовій», – зазначив міністр.

Читати ще: В Україні запустили маркетплейс озброєння для армії: як він працює

«Щодо призначень лише за наявності бойового досвіду: йдеться про посади, які відповідають за напрямки логістики: організація закупівель, постачання озброєння й військової техніки, матеріально-технічне забезпечення підрозділів. Йдеться про досвід організації роботи й постачання за напрямом логістики в районах виконання бойових завдань.

На ці посади призначатимуть офіцерів, які мають досвід такої роботи на фронті, тобто організовували забезпечення бойових бригад та підрозділів і пройшли відповідну перевірку», – пояснив Музичук.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Коментарів: 1
зчума Показати IP 5 Серпня 2025 20:31
цiну за нову посаду бойового командира цiкаво би узнать бо дуже сi cхотiло пiдзаробiток

Додати коментар:

УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.


Система Orphus