USD 40.45 40.75
  • USD 40.45 40.75
  • EUR 44.50 45.20
  • PLN 3.30 4.00

В Одесі через нічний удар РФ пошкоджені багатоповерхівки

Сьогодні 08:29
Через російську атаку в Одесі зафіксовано влучання у житлові багатоповерхівки Хаджибейського району, одна людина постраждала.

Про це повідомив керівник Одеської МВА Сергій Лисак.

«Станом на ранок маємо інформацію про одного постраждалого – надали необхідну допомогу, лікування проходитиме амбулаторно», – зазначив він.

Лисак уточнив, що внаслідок нічного удару зафіксовано влучання у житлові багатоповерхівки Хаджибейського району.

Читати ще: Потяг Київ–Ужгород зійшов з рейок після зіткнення з автокраном, є загиблі

На місцях працюють 126 фахівців та 28 одиниць техніки всіх екстрених і комунальних служб. Триває ліквідація наслідків.

Наразі на місці однієї з атак розгорнуто оперативний штаб, де мешканці отримують необхідні консультації та допомогу.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Коментарів: 0

Додати коментар:

УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.


Система Orphus