В окупованій Каховці підірвали гауляйтера Штепу, – росЗМІ
В окупованій Каховці підірвали місцевого гауляйтера Андрія Штепу, який заправляв селищем Любимівка, на лівому березі Херсонщини.
Про це повідомляє Українська правда з посиланням на прокремлівське видання «ТАСС».
Зокрема, «екстрені служби» повідомили російським ЗМІ, що так званий «голова селища Любимівка на лівому березі Дніпра в Херсонській області загинув під час підриву автомобіля».
Пропагандисти повідомляють, що Штепа згорів у автомобілі заживо.
Влітку місцеве видання Мост повідомляло, що після призначення Штепи гауляйтером Любимівської громади в селі Василівка почався терор.
Повідомлялося, що у Штепи з багатьма місцевими були конфлікти і він показував окупантам, хто де проживає і казав, що помститься всім.
Окупанти призначили Штепу гауляйтером Любимівської громади 18 липня. Народився він у Росії, але давно жив в Україні.
Останні 15 років Штепа жив у Василівці, де працював у місцевому комунгоспі і безуспішно балотувався на посаду сільського голови.
Також повідомлялося, що Штепа торгував самогонкою і витрачав гроші на наркотики.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Про це повідомляє Українська правда з посиланням на прокремлівське видання «ТАСС».
Зокрема, «екстрені служби» повідомили російським ЗМІ, що так званий «голова селища Любимівка на лівому березі Дніпра в Херсонській області загинув під час підриву автомобіля».
Пропагандисти повідомляють, що Штепа згорів у автомобілі заживо.
Влітку місцеве видання Мост повідомляло, що після призначення Штепи гауляйтером Любимівської громади в селі Василівка почався терор.
Повідомлялося, що у Штепи з багатьма місцевими були конфлікти і він показував окупантам, хто де проживає і казав, що помститься всім.
Окупанти призначили Штепу гауляйтером Любимівської громади 18 липня. Народився він у Росії, але давно жив в Україні.
Останні 15 років Штепа жив у Василівці, де працював у місцевому комунгоспі і безуспішно балотувався на посаду сільського голови.
Також повідомлялося, що Штепа торгував самогонкою і витрачав гроші на наркотики.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Коментарів: 0
Воїни з 20-ї бригади «Любарт» отримали старлінки, зарядні станції та ноутбуки від Фонду Ігоря Палиці
Сьогодні 14:15
Сьогодні 14:15
На Волині виявили незаконну порубку сосен на 20 мільйонів
Сьогодні 13:41
Сьогодні 13:41
У Ковелі автівка злетіла з дороги, травмувався чоловік
Сьогодні 13:24
Сьогодні 13:24
Україна отримала перший транш з кредиту на €90 мільярдів
Сьогодні 13:08
Сьогодні 13:08
Поблизу Луцька у молодиків знайшли наркотики
Сьогодні 12:52
Сьогодні 12:52
Волинь накрила літня спека: як пережити високі температури
Сьогодні 12:35
Сьогодні 12:35

Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.