USD 39.40 39.70
  • USD 39.40 39.70
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.80 9.95

Станом на 23:00 в Україні підтверджено уже 41 випадок COVID-19

20 Березня 2020 23:05
Станом на 23:00 20 березня в Україні підтверджено 41 випадок COVID-19.

Про це повідомили у Міністерстві охорони здоров’я України.

Нові випадки були зафіксовані у Київській (1) та Тернопільській (1) областях.
Станом на 22:00 20 березня в Україні підтверджено 39 випадків зараження коронавірусом COVID-19.

За останні години підтвердили 10 нових випадків інфікування у Чернівецькій області.

Станом на 20:00 20 березня в Україні було підтверджено 29 випадків COVID-19, передає МОЗ.

«Один новий випадок зафіксовано в Івано-Франківській області, один – у Харківській, один – у Львівській», – йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, уряд встановив режим надзвичайної ситуації у Києві, а також у Дніпропетровській та Івано-Франківській областях.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 22
Народна прокуратура Показати IP 20 Березня 2020 23:01
Нічого дивного, на жаль. Україна звезла привезла на свою територію величезну кількість заробітчан саме з епіцентру пандемії і ніякого контролю за їх поведінкою не забезпечила.
усупрун до Народна прокуратура Показати IP 21 Березня 2020 11:08
А давайте згадаєм що у квітні мають закритись багато лікарень по всій Україні. Через 2 тижні буде спалах епідемії, а потім буде гірше ніж в Італії. Треба негайно закрити в'їзд до України усім без виключення.
Лучанин Показати IP 20 Березня 2020 23:41
Нову лінію потрібно закрити!!!
Джек Показати IP 21 Березня 2020 00:10
А НА ГРИП ЗАХВОРІЛО 3900,І В РІК ВМИРАЄ 30тис,ЧОГО РАНІШЕ НЕ ЗАКРИВАЛИ ВСЕ ПІДРЯД?ВІД ТУБЕРКУЛЬОЗУ ВМИРАЄ 100000 КОЖЕН РІК,ВІД КОРУ 120000.НАРОД,ПРОСНІТЬСЯ
Знаючий до Джек Показати IP 21 Березня 2020 09:51
Порівняйте статистику за вчора в Італії по смертності від вище вказаних захворювань і короновірусу і все стане на свої місця. Всім добра і здоров'я.
До знаючого до Знаючий Показати IP 21 Березня 2020 11:07
Де відео де фото де репортаж? Фейк вигідний знаєш сам кому
Читаючий до До знаючого Показати IP 21 Березня 2020 11:20
Почитай просто італійські змі. Сам ти фейк
До до Читаючий Показати IP 21 Березня 2020 11:40
Італійські чи волинські чи інші змі- це правда? ;))
Чи таючий до До Показати IP 21 Березня 2020 13:09
Дивлячись які
До джека до Джек Показати IP 21 Березня 2020 11:01
Тому, що це захоплення , а вірус план.
Народ України Показати IP 21 Березня 2020 08:03
Не тільки величезну кількість заробітчан, але й відпочивальників з різних країн, особливо з Єгипту де путівки коштували від 200 баксів. Хвилює те, що ці особи після відпочинку ходять на роботу, не виконуючи самоізоляцію у себе дома мінімум на 14 днів.
Лучани до Народ України Показати IP 21 Березня 2020 09:43
У деяких людей симптоми можуть бути майже непомітними, а іноді – взагалі відсутніми, тому вони навіть не замислюються над тим, щоб зробити тест. Такі хворі не усвідомлюють, що переносять вірус.
самокарантин до Лучани Показати IP 21 Березня 2020 11:22
І де ви зробите тест в Луцьку або взагалі в районі?
Лучани Показати IP 21 Березня 2020 08:18
Це ж стосується не тільки заробітчан, але й наших туристів , які прибули з інших країн.
Анонім Показати IP 21 Березня 2020 08:50
Дуже здивував репортаж з-під візового центру у Івано-Фпаеківську. Це дійсно страна нєпуганих ідіотов.. Інакше не скажеш. Кругом пандемія, закриті кордони, а вони соять без масок, збившись у кучу за візами. дають інтерв"ю, що віза їм вкрай необхідна, бо вже мають їхати. У людей відсутнє взагалі критичне мислення
Тарас Показати IP 21 Березня 2020 09:20
Дуже дивно що так наші розумні заробітчани назад рвуться. То тут кидали все аби туди потрапити, то там вже все погане хочуть "додому". Це продажні тварини. Зате зараз, будете за 300$ тут як миленькі на нас працювати, європа срала на вас. А ми тепер будемо знову перебирати тупими кадрами.
Коля до Тарас Показати IP 21 Березня 2020 10:04
Ти шо вообще псих,та ті заробітчани кормлятть бізнес в Україні,якби не вони то фіг,хто у вас щось купить по космічним цінам при зарплаті 5 тис,так що дякуйте їм,бо вони везуть гроші сюди в Україну
Аноніму Показати IP 21 Березня 2020 09:39
Яке критичне мислення? Для того, щоб воно було повинен бути орган тіла, який забезпечує таке мислення. А якщо такий орган формально є, а фактично відсутній?
Читаючий Показати IP 21 Березня 2020 11:37
Здається скоро ми наздоженемо і переженемо Росію по кількості хворих. Вони хоть тести самі роблять, а ми теж можемо, чому в нас не виготовляють тест системи??!!
НІФОНТ Показати IP 21 Березня 2020 12:33
СКОРО МИ ВІД ГОЛОДУ ЗДОХНЕМО БЕЗ ЗАРПЛАТ В ЧЕРГАХ ПІД АТБ,а не від коронавірусу!
абебе до НІФОНТ Показати IP 21 Березня 2020 13:07
О_о ... Нічого собі перспективи... Це ж може будем брати штурмом продуктові магазини і склади... Якщо без зарплат і на карантині вдома посидимо... Тільки не це
НІФОНТ до абебе Показати IP 21 Березня 2020 14:19
Заробляю 8500,жінка 6000,в місяць розходи на 3 дитини і квартиру в кредиті-знаєте які,збережень вистачить на місяць,півтора.А далі???Тому я підпільно працюю як працював,хто боїться-не приходьте.