USD 39.75 40.10
  • USD 39.75 40.10
  • EUR 39.85 40.30
  • PLN 9.75 9.97

«Ана ліба магла зупиниться, ліба не магла»: на Волині п’яний водій спричинив аварію. Відео

20 Січня 2020 13:43
П’яний водій за кермом автомобіля «Опель Астра» в селищі Ратне протаранив інший автомобіль. Окрім водія та пасажира, на щастя, ніхто не постраждав. На відео, опублікованому очевидцями, водій і пасажир пояснюють «фізичні та біологічні» нюанси інциденту, що трапився.

Як розповіли Інформаційному агентству Волинські Новини очевидці, ДТП сталася 19 січня в Ратному. Водій автомобіля «Опель» врізався в інше авто поблизу кафе «Калина».

На місце події викликали поліцію, а пасажир з явними ознаками алкогольного сп’яніння пояснював очевидцям, чому трапилась аварія.

«Ана (машина, - ВН) ліба магла зупиниться, ліба не магла. Давайтє пасмотрім на наши ліца, і дальше будєт участвовать нє толька фізика, але й біологія», – ламаною українською пояснював очевидцям пасажир.

Відео інциденту опублікував у фейсбуці користувач Юрій Лях. Як зазначає автор, чоловіки, які скоїли аварію, з села Видраниця Ратнівського району.
В секторі комунікації ГУНП у Волинській області повідомили, що ДТП трапилась ввечері 19 січня. 34-річний житель Ратнівського району, який перебував за кермом автомобіля «Опель», допустив зіткнення з автомобілем «Фольксваген», яким керував 25-річний місцевий житель. Від госпіталізації учасники ДТП відмовились.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 13
я Показати IP 20 Січня 2020 14:24
Полішук і бляха
Хрен собачий до я Показати IP 21 Січня 2020 12:02
П'яні АЛЄНІ за кермом. Не бриті і не голені...
ще не зовсім свідоми до я Показати IP 21 Січня 2020 19:52
Галичанин і сплата податків?
поціновувач Показати IP 20 Січня 2020 14:25
Ратнівщина має своїх "Позитивів" та ще й із філософськими нахилами.
Євробидло Показати IP 20 Січня 2020 14:39
П*яна хитропридумана полішва, яка думає шо розумніша за інших.
Немає слів... Показати IP 20 Січня 2020 14:56
таких пожиттєво позбавляти права керування...кримінальну відповідальність, як мінімум!
Перевірте інформацію Показати IP 20 Січня 2020 15:09
Відео реальне, а подробиці явно треба уточнити і згадати про всі наслідки для інших учасників цієї дтп, спричиненої п'яним водієм!
Rus Показати IP 20 Січня 2020 16:08
Два де**ла єто сіла
українець Показати IP 20 Січня 2020 16:26
Полішук він і в Африці_полішук! Ні мізків_ні культури поведінки!Українською,літературною мовою не вміє розмовляти,а тут на "язик" перейшов. Аж злість нападає.Бидлота тай годі.
правдива до українець Показати IP 21 Січня 2020 08:02
Да ви тут всі полішуки бо на Волині живете і "розумні" лише у дописах, а як глибше копнути, то кожен другий може похвалитись своїми "знаннями" :) Так що не спішіть на когось клеймо ставити, а у дзеркало спочатку подивіться! Скільки таких у Луцьк переїхало і вважають себе най-най... а самі полішва справжня :)))
українець до правдива Показати IP 21 Січня 2020 13:17
Пана видно по халявах.Зачепило значить.
вчений Показати IP 20 Січня 2020 16:47
Фізичний закон про земне тяжіння дав збій і сталося надземне тяжіння у вигляді зіткнення лоб-в-лоб, що спричинило біологічно не стійку гравітацію хлопців.
А Показати IP 20 Січня 2020 18:02
якщо він язика вивчав на сході воювавши?