USD 39.55 39.84
  • USD 39.55 39.84
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.90

Вдягайте годинник, сідайте у Ferrari, приїздіть на стадіон: Рубльов викликав Мартиняка на дебати

15 Липня 2019 17:12
Кандидат у нардепи від виборчого округу №20 Вячеслав Рубльов запросив на дебати свого конкурента Сергія Мартиняка. Про це йдеться у його відеозверненні, опублікованому на сторінці партії Слуга народу у мережі.

«Запрошую вас на стадіон. Сподіваюся, ви не втечете, не сховаєтесь, не відморозитесь. Дебати пройдуть перед нашими виборцями.

Ви кажете, що ви – свій. Для кого? За минулу каденцію ви купили годинник за мільйон гривень, придбали Ferrari за 2,5 млн, будинок з басейном в Іспанії за 12 млн. Для кого ви свій? Для олігархів?

Вдягайте годинник, сідайте у Ferrari, приїздіть на стадіон – обговоримо список ваших наступних покупок на 5 років, якщо ви будете народним депутатом. Не бійтесь! Не відберу..ть», – звернувся у відео Вячеслав Рубльов до Сергія Мартиняка.

Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 14
Михайлович Показати IP 15 Липня 2019 18:19
Не прийде....
777 Показати IP 15 Липня 2019 18:46
Не поддерживаю мартыняка.
Голова Показати IP 15 Липня 2019 19:15
Трохи перебор. Одне добре - цікаві вибори).
свідомит Показати IP 15 Липня 2019 20:07
Як це примітивно! Мартин бізнесмен і зі своїх статків може собі дозволити
лучанка до свідомит Показати IP 16 Липня 2019 08:46
Весь його бізнес базується на експлуатації людей, мінімізації податків та забрудненні навколишнього середовища.
1 до свідомит Показати IP 17 Липня 2019 12:22
Друге діло, якщо вілли в Іспанії і млн. долл. США, а бізнес в Україні збитковий. Тоді да, питаннячко...
торчинець Показати IP 15 Липня 2019 21:15
Ну що,мартишка от і побачим твою політичну депутатську досвідченість це тобі не на гоп стоп їздити,пропоную дебати в Торчині ти наш депутат от ми на тебе подивимось всі разом і твоє рідне село Буяни,то тобі не циплят рахувати.
президент Показати IP 15 Липня 2019 21:23
ципа не їдь не будь дурний а сядай на голозадого півня і в іспанію щоб ми тебе більше ніколи тут не бачили
1 Показати IP 15 Липня 2019 21:52
хай той курчак пропаде
Буяни Показати IP 15 Липня 2019 22:09
мартиняк як депутат, то це як депутат такзваний гаврилюк, тільки має гроші як ви люди ще за нього голосуєте схаменіться.
торчинцю Показати IP 15 Липня 2019 22:40
він же курчак!!!! от цікаво курчак то півень чи курка???
Їван до Торчинцю Показати IP 16 Липня 2019 08:24
Курчак - то або півень без яйця, або курка з яйцями !
Міщани Показати IP 16 Липня 2019 11:18
Хай влаштують дебати у Торчині на болоті біля спорткомплексу, який будують "русскій мєсяц". Або біля дитсадка, теж "стройка вєка". Може, годинник чинного нардепа має сповільнений відлік часу, що ці довгобуди ніяк не завершать.
торчинець до Міщани Показати IP 16 Липня 2019 13:26
кревський так хвалить Мартиняка думає що всі дурні в торчині за них цигани тільки голосують.Перший нічого не зробив тільки язиком і використовує останні гроші для свого піару через безтолкових депутатів і старост і заробляє на відкатах, а другий такий жє тільки вмежах 20 округу