Веслувальний спорт у Луцьку: міськрада готова долучитись до покращення тренувальної бази
Сьогодні радник міського голови Ігор Поліщук та депутат міської ради Сергій Авраменко зустрілись із спортсменами, що займаються веслуванням у Луцьку. Під час зустрічі присутні обговорили розвиток цього спорту у нашому місті, а також перспективне майбутнє дитячо-юнацької спортивної школи олімпійського резерву "Олімп", інформують на сайті Луцькради.
“Сьогодні є питання з тренувальною базою, яка поки що недостатньо розвинена, а також кадрові проблеми, що не дозволяють зробити вірні кроки вперед. Однак у нас є гарний досвід по роботі із спорткомплексом “Спартак”: ми реорганізували його у комунальну власність, зараз завершуємо там ремонтні роботи. Наразі приміщення виглядає вже зовсім інакше, а діти тренуються у комфортних умовах.
Ми готові також долучитись до покращень тренувальної бази по греблі, яка знаходиться в Старому місті, фінансово, чи іншими ресурсами для того, щоб зробити її потужною, щоб вона виховувала чемпіонів, наше місто прославлялося в даному виді спорту, Луцьк конкурував з усіма іншими обласними центрами, а спортсмени показували достойні результати на міжнародній спортивній арені”, - розповів Ігор Поліщук.До обговорення також долучились професійні спортсмени й тренери спортивної школи “Олімп”. Разом вони напрацювали перелік можливих нюансів щодо подальшої співпраці.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
“Сьогодні є питання з тренувальною базою, яка поки що недостатньо розвинена, а також кадрові проблеми, що не дозволяють зробити вірні кроки вперед. Однак у нас є гарний досвід по роботі із спорткомплексом “Спартак”: ми реорганізували його у комунальну власність, зараз завершуємо там ремонтні роботи. Наразі приміщення виглядає вже зовсім інакше, а діти тренуються у комфортних умовах.
Ми готові також долучитись до покращень тренувальної бази по греблі, яка знаходиться в Старому місті, фінансово, чи іншими ресурсами для того, щоб зробити її потужною, щоб вона виховувала чемпіонів, наше місто прославлялося в даному виді спорту, Луцьк конкурував з усіма іншими обласними центрами, а спортсмени показували достойні результати на міжнародній спортивній арені”, - розповів Ігор Поліщук.До обговорення також долучились професійні спортсмени й тренери спортивної школи “Олімп”. Разом вони напрацювали перелік можливих нюансів щодо подальшої співпраці.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Коментарів: 0
Зеленський ініціює нову державну нагороду – орден Європи
Сьогодні 12:32
Сьогодні 12:32
У Чернігові через масовану атаку РФ поранені троє людей, пошкоджені медичний і освітній заклади
Сьогодні 12:03
Сьогодні 12:03
Українські далекобійні дрони уразили два НПЗ у Росії
Сьогодні 11:05
Сьогодні 11:05
На одній з вулиць Луцька тимчасово не буде газу
Сьогодні 10:37
Сьогодні 10:37
Після сексу в «Жигулях» народила дитину: на Волині за зв'язок з неповнолітньою судили чоловіка
Сьогодні 09:39
Сьогодні 09:39
У Луцьку зафіксували рекорд максимальної температури
Сьогодні 09:10
Сьогодні 09:10

Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.