USD 39.40 39.75
  • USD 39.40 39.75
  • EUR 39.60 40.00
  • PLN 9.75 9.90

Від удару авто перевернулося: з'явилося відео зіткнення у Луцьку

6 Травня 2021 09:28
З’явилося відео моменту зіткнення 5 травня на перехресті вул. Рівненська – вул. Електроапаратна.

Відео опублікували на сторінці департаменту муніципальної варти у фейсбуці.

ДТП зафіксували о 15:58 год камери відеоспостереження «Центру безпеки міста Луцьк».

Водій автомобіля RENAULT не пересвідчився у безпечності свого маневру, а саме при здійсненні повороту ліворуч не пропустив автомобіль VOLKSWAGEN, що рухався прямо в зустрічному напрямку, внаслідок чого відбулося жахливе зіткнення.

На місце події одразу прибули екстрена медична допомога, рятувальники та поліція. Були постраждалі.

Відео доступне за ПОСИЛАННЯМ.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 8
11 Показати IP 6 Травня 2021 10:58
Каддіку "привіт",там з правої полоси тільки направо можна
Опа до 11 Показати IP 6 Травня 2021 13:51
ви не праві, там три полоси для руху. по відео - кадік їхав центральною, яка зміщується правіше для руху прямо по Рівненській
11 до Опа Показати IP 6 Травня 2021 14:46
Можливо й так. Розмітка на перехресті відсутня.
Цікавий Показати IP 6 Травня 2021 12:45
"кадік" постійно по містц "летав" з аварійними ситуаціями! КАРМА його наздогнала!
карма Показати IP 6 Травня 2021 14:05
"каддік" - це хто? А то ви на блатному жаргоні пишете, як у вязниці. Чи "каддік" - президент якоїсь невеличкої держави і його мають знати всі?
ВП до карма Показати IP 6 Травня 2021 14:24
Каддік - це "народна назва" автомобіля Volkswagen Caddy.
Колік Показати IP 6 Травня 2021 20:11
А де відео? Почались мутки?
Ахахаха до Колік Показати IP 6 Травня 2021 23:57
відео там де і було - на фейсбуці, причому видно тільки для залогінених користувачів.