USD 39.55 39.84
  • USD 39.55 39.84
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.90

Влучила ракета: у зоні ООС загинув боєць з Волині

22 Квітня 2021 17:46
Сьогодні, 22 квітня, близько 11.30 в зоні проведення ООС під час виконання бойових завдань внаслідок влучання протитанкової керованої ракети загинув волинський військовий Олександр Анатолійович Луцик.

Про це інформують на сторінці Волинської облради.

Народився Олександр Луцик 18 травня 1982 року в селі Годомичі Колківської територіальної громади. Служив за контрактом оператором-розвідником протитанкового дивізіону в/ч А4267.

Інформаційне агентство Волинські Новини висловлює щирі співчуття рідним та близьким загиблого.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 10
5656 Показати IP 22 Квітня 2021 19:51
Ключовий вислів - "керована ракета"
отак Показати IP 22 Квітня 2021 20:00
співчуття родині та друзям. дякуємо за сина.
Вася Олика ПЛ Показати IP 22 Квітня 2021 22:15
Яка ракета !!!??? Балістична ? Розбериться спочатку ...
Всезнайко Показати IP 22 Квітня 2021 22:24
А хто ракету запустив?
Марія Показати IP 23 Квітня 2021 00:26
Герою слава! Дякуємо, що захищав Україну віл ворогів. ВІЧНА ПАМ'ЯТЬ!
Юра Рабон Показати IP 23 Квітня 2021 08:32
Аналізуючи терміни що протитанкова ракета і протитанковий дивізіон напрошується думка про самопідрив або необережне поводження зі зброєю....
555 Показати IP 23 Квітня 2021 08:50
Гинуть на фронті хлопці тільки із західних областей. Цікаво, а на сході в окопах хоча є захисники з Сумської, Харківської, Донецької, Луганської, Кіровоградської, Херсонської та Миколаївської областей чи виходить ця війна тільки потрібна у прямому розумінні цього слова іншій частині України???
До 555 Показати IP 23 Квітня 2021 16:17
У 2015 році був з мобілізованими з Сумської та Чернігівської областей і був у 2014 році у 51 омбр із *западенцями* не буду розшифровувати бо не пропустить модератор. То східняки у 2015 -16 роках показали можна сказати майстер клас, а ще мені пощастило попались водії, .трактористи, машиністи.Вони навіть *стограм* і то вміли випити і бліндаж обладнати і *буржуйку* зробити із підручних засобів і плов гарний зварити і риби наловити.
111 Показати IP 24 Квітня 2021 12:59
То не фронт, а якийсь курорт в першу чергу, якщо замість військової дисціпліни, бойової виучки та постійної пильності в дозорі за діями ворога, наші ЗСУ під час несення бойового чергування вживають алкоголь, наркотики та відволікаються навіть на ловлю риби. А чим тоді на передовій займаються начальники або командири, мабуть тим самим.
До 111 Показати IP 24 Квітня 2021 13:17
Почитав вас і згадав слова Бульби- Боровця *армія без держави* то в осучасненому вигляді виглядає так *армія без дисципліни*