USD 39.60 39.84
  • USD 39.60 39.84
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.90

Таксисти впіймали хулігана, який трощив рекламні стенди у Луцьку

13 Грудня 2017 08:58
Цієї ночі хулігани розбили рекламні стенди на проспекті Волі у Луцьку. Зловмисників було двоє.

Одного з них впіймали таксисти ще до приїзду поліції. Про це розповіла у коментарі Інформаційному агентству Волинські Новини речниця патрульної поліції Луцька Ольга Бузулук.

Так, вночі на 13 грудня до луцьких патрульних лінію надійшло повідомлення про те, що невідомі особи б'ють рекламні стенди на проспекті Волі.

На місце прибула слідчо-оперативна група. Одного з двох хуліганів затримали таксисти до приїзду поліції. Загалом розбито 4 стенди.

Як пише Волинь24, зловмисники мали ознаки алкогольного сп'яніння. Один з Камінь-Каширщини, інший з Любешова. Хулігани йшли від вулиці Шопена по проспекту Волі і стріляли з пневматичного пістолета у рекламні щити.

Як саме розбиті стенди, і чи використовувалася при цьому пневматична зброя – встановить слідство.

Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 12
Олег Показати IP 13 Грудня 2017 09:07
Хочеться сказати "понаехали!". Би?ота ту?арила
Луцкий Показати IP 13 Грудня 2017 09:08
Понаезжало полишурвы
Вася Показати IP 13 Грудня 2017 09:13
То мабуть активісти були, і стріляли не по рекламним щитам а по зеленим чоловічкам. П.С., Ось саме через це, і ненавиджу полішуцьке би?ло в нашому місті.
Петручіо Показати IP 13 Грудня 2017 09:20
А де була Самооборона ? Уві?ралися знову воїни з котиками як завжди.
лучанин Показати IP 13 Грудня 2017 09:26
понаїхали бичі..
Коля Показати IP 13 Грудня 2017 09:27
Полішуки приїхали в Європу
віра Показати IP 13 Грудня 2017 09:30
Нехай би худоба заплатила велиииикий штраф, може б думала !!!!
Просто Показати IP 13 Грудня 2017 09:33
Фу, йо@&₽і полішуки смер?ючі... мамо здало молоко, а те при?урушне пистоулета купєло за її гроші. Модні. Впаяти тимчасове тримання в СІЗО і штрафу тисяч 150грн. От вам і пропозиція легалізувати зброю, коли в от таких йолопів вже травмати є
123 Показати IP 13 Грудня 2017 10:26
Луцьк це теж "полішуки", а це би?лота...
Саша Показати IP 13 Грудня 2017 12:38
В АТО ПОЛІШУКІВ,ця нація нездоланна! А Луцьку пропоную хоча б на дверях культурних закладів повісити таблички,ПОЛІШУКАМ і т.д. вхід ЗАБОРОНЕНО!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!.
Доктар Шацький 33 см Показати IP 13 Грудня 2017 17:05
Толкові хлопці - треба було іх відразу завезти до Збірного пункту облвійськкомату, як раз йдуть останні відправки до війська...
User Показати IP 14 Грудня 2017 03:25
Щось я зовсім не здивувався, коли взнав, звідки ці дятли. Все ж совєти у чомусь були праві, коли забирали у селян паспорти, щоби ті до міста не втікали. Можна вивезти дівку із села, але село із дівки - ніколи. Приказка справедлива і для протилежної статі.