«Волинь» – «Десна»: перед матчем
![](/resize/450x284/r/files/news/2017/10-20/229613/20120731002904.jpg)
«Волинь» розпочинає друге коло матчем проти третьої команди чемпіонату. Матч між «Волинню» та «Десною» відбудеться сьогодні на луцькому «Авангарді», повідомляє клубна прес-служба лучан.
Лучани розпочинали боротьбу у Першій лізі саме матчем проти чернігівчан. Тоді «Волинь» мінімально поступилася за рахунком, однак по грі підопічні тоді ще Ярослава Комзюка виглядали не гірше своїх суперників.
У попередніх матчах «Десна» розписала нульові нічиї з безпосередніми конкурентами «Геліосом» та «Інгульцем». До того підопічні Олександра Рябоконя буквально знищили «Миколаїв», перегравши команду з портового міста 8:1. «Волинь» у попередньому матчі не зуміла продовжити п’ятиматчеву безпрограшну серію на домашньому стадіоні: лучани мінімально поступилися «Гірник- Спорту».
«Десна» небезпідставно вважається одним з фаворитів чемпіонату. Клуб найменше пропускає і водночас найбільше забиває зі всіх команд Першої ліги. У матчі з «Волинню» чернігівчанам не допоможе кращий бомбардир команди Денис Фаворов, який отримав травму голови у матчі з «Інгульцем». Незважаючи на це, в команді є велика кількість футболістів з досвідом Прем’єр-ліги. Окрім цього, за «Десну» виступає і екс-футболіст збірної України Денис Олійник. Зауважимо, наявність у складі гостей і екс-футболіста «Волині» Темура Парцванії.
У «Волині» продовжують перебувати в лазареті досвідчені Кінаш та Неділько. Незважаючи на це, в хорошій формі перебуває низка молодих футболістів з команди U-19, яка, до слова, очолює турнірну таблицю серед своїх однолітків. Впевнену гру в минулому матчі продемонстрував і молодий голкіпер Хвалицький, тож лучани здатні дати бій лідеру чемпіонату.
Арбітри
Зустріч між луцькою «Волинню» та
ФК «Десна» (Чернігів)
обслуговуватиме суддівська бригада зі столиці на чолі з Олександром Павлюком з Києва. Асистентами головного арбітра стануть
Юрій Зоренко таЄвгеній Яковлев. Четвертий арбітр – Андрій Холявкозі Львова. Спостерігачем на матчі буде Віктор Денисюк з Київської області.
Суперник – ФК «Десна» (Чернігів)
Рік заснування – 1960
Стадіон: імені Ю. Гагаріна
Кольори: білий, синій
Президент: О. Чеботарьов
Головний тренер: О. Рябоконь
Поточне місце в турнірній таблиці – 3(10 перемог, 4 нічиї, 3 поразки)
Бомбардир: Денис Фаворов(9 голів)
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Лучани розпочинали боротьбу у Першій лізі саме матчем проти чернігівчан. Тоді «Волинь» мінімально поступилася за рахунком, однак по грі підопічні тоді ще Ярослава Комзюка виглядали не гірше своїх суперників.
У попередніх матчах «Десна» розписала нульові нічиї з безпосередніми конкурентами «Геліосом» та «Інгульцем». До того підопічні Олександра Рябоконя буквально знищили «Миколаїв», перегравши команду з портового міста 8:1. «Волинь» у попередньому матчі не зуміла продовжити п’ятиматчеву безпрограшну серію на домашньому стадіоні: лучани мінімально поступилися «Гірник- Спорту».
«Десна» небезпідставно вважається одним з фаворитів чемпіонату. Клуб найменше пропускає і водночас найбільше забиває зі всіх команд Першої ліги. У матчі з «Волинню» чернігівчанам не допоможе кращий бомбардир команди Денис Фаворов, який отримав травму голови у матчі з «Інгульцем». Незважаючи на це, в команді є велика кількість футболістів з досвідом Прем’єр-ліги. Окрім цього, за «Десну» виступає і екс-футболіст збірної України Денис Олійник. Зауважимо, наявність у складі гостей і екс-футболіста «Волині» Темура Парцванії.
У «Волині» продовжують перебувати в лазареті досвідчені Кінаш та Неділько. Незважаючи на це, в хорошій формі перебуває низка молодих футболістів з команди U-19, яка, до слова, очолює турнірну таблицю серед своїх однолітків. Впевнену гру в минулому матчі продемонстрував і молодий голкіпер Хвалицький, тож лучани здатні дати бій лідеру чемпіонату.
Арбітри
Зустріч між луцькою «Волинню» та
ФК «Десна» (Чернігів)
обслуговуватиме суддівська бригада зі столиці на чолі з Олександром Павлюком з Києва. Асистентами головного арбітра стануть
Юрій Зоренко таЄвгеній Яковлев. Четвертий арбітр – Андрій Холявкозі Львова. Спостерігачем на матчі буде Віктор Денисюк з Київської області.
Суперник – ФК «Десна» (Чернігів)
Рік заснування – 1960
Стадіон: імені Ю. Гагаріна
Кольори: білий, синій
Президент: О. Чеботарьов
Головний тренер: О. Рябоконь
Поточне місце в турнірній таблиці – 3(10 перемог, 4 нічиї, 3 поразки)
Бомбардир: Денис Фаворов(9 голів)
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
![](/public/images/coment_smile.png)
Коментарів: 0
Замало еротики: учені з'ясували, чому на Олімпійських іграх давніх греків не було плавання
Сьогодні 00:33
Сьогодні 00:33
27 липня: свята, події, факти. День медичного працівника в Україні, а в Америці продано перший гамбургер![](/public/images/logo.png)
Сьогодні 00:00
![](/public/images/logo.png)
Сьогодні 00:00
У Бразилії вперше у світі зафіксована смерть людини від вірусу, що передається мошками
26 Липня 2024 23:45
26 Липня 2024 23:45
До історичного музею на Волині передали піддужні дзвіночки XIX – XX століть
26 Липня 2024 23:27
26 Липня 2024 23:27
Лучанин, який убив знайомого перед очима в його дитини, сяде на 10 років
26 Липня 2024 23:08
26 Липня 2024 23:08
Працюють майже 60%: в Естонії зросла зайнятість українців з тимчасовим захистом
26 Липня 2024 22:49
26 Липня 2024 22:49
Волинські поліцейські розшукали наркоторговця, який втік у Польщу
26 Липня 2024 22:31
26 Липня 2024 22:31
Британія розроблятиме далекобійні ракети для протидії ядерній зброї Росії, – The Times
26 Липня 2024 22:12
26 Липня 2024 22:12
Їхав на злочин на чужій машині: у луцькому суді намагалися зняти арешт транспортного засобу
26 Липня 2024 21:54
![](/public/images/logo.png)
26 Липня 2024 21:54
Допомагав загарбникам «зомбувати» жителів Куп’янська: СБУ затримала колаборанта
26 Липня 2024 21:36
26 Липня 2024 21:36
Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.