USD 39.45 39.75
  • USD 39.45 39.75
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.85 9.95

«Волинь» у меншості на останніх секундах вирвала перемогу в одного з лідерів Першої ліги

29 Вересня 2019 21:04
«Волинь» в меншості на останніх секундах вирвала перемогу в одного з лідерів Першої ліги.

Луцька «Волинь», перебуваючи більшу частину другого тайму в меншості, врятувала матч з волочиським «Агробізнесом», який є одним з лідерів Першої ліги, перемігши з рахунком 2:1.

Матч 11 туру Першої ліги чемпіонату України відбувся 29 вересня на стадіоні «Авангард».

Уже на 22 хвилині команда з Волочиська відкрила рахунок: Ігор Курило головою замкнув навіс партнера з кутового – 1:0.

Відтак, перший тайм завершився з мінімальною перевагою гостей.

У другому таймі на 58 хвилині другу жовту отримав Болденков, залишивши свою команди в меншості.

А на 76 хвилині Кожанов, скориставшись помилкою захисту та тим, що голкіпер вийшов вперед, зрівняв рахунок у матчі – 1:1.

На останніх секундах Климець заробив пенальті, який реалізував Хагназарі, вирваши перемогу для своєї команди - 2:1.