Волиняни якого віку найбільш вразливі до COVID-19
Серед волинян, у яких виявили COVID-19, найбільшу частку становлять люди віком 30-50 років.
Про це стало відомо під час брифінгу щодо ситуації в області з протидією поширенню коронавірусної інфекції сьогодні, 19 червня.
Так, за станом на 19 червня, COVID-19 виявили у 292 медичних працівників, це становить 17% серед усіх зареєстрованих випадків. Серед хворих найбільшу частка людей віком 30-50 років – 35%, діти становлять 6%, і особи, старші 65 років – 15%.
Методом ПЛР протестували близько 11 тисяч волинян, у тому числі 300 за останню добу. Методом ІФА за останню добу обстежили 480 осіб, а загалом – близько 5 тисяч осіб.
Кількість позитивних результатів за останню добу через ІФА – 57, усього – 530.
Зважаючи на аналіз епідеміологічної ситуації на Волині, лише 5 адміністративних центрів області мають показники до пом’якшення карантину.
За станом на сьогодні, найвищі показники інцидентності у Ківерцівському районі – 75,5; у Володимир-Волинському – 57,3; у Ратнівському – 52, у Любешівському – 48,5; Камінь-Каширському – 45,3; у Ковелі – 32,2; у Луцьку – 42,8.
Нагадаємо, за останню добу на Волині зареєстрували 63 нових випадки захворювання на COVID-19. Із них 23 - у Луцьку. Серед хворих лучан: два медичних працівники, один працівник Держспоживслужби, дев’ять працівників різних установ та підприємств, 12 безробітних осіб.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Про це стало відомо під час брифінгу щодо ситуації в області з протидією поширенню коронавірусної інфекції сьогодні, 19 червня.
Так, за станом на 19 червня, COVID-19 виявили у 292 медичних працівників, це становить 17% серед усіх зареєстрованих випадків. Серед хворих найбільшу частка людей віком 30-50 років – 35%, діти становлять 6%, і особи, старші 65 років – 15%.
Методом ПЛР протестували близько 11 тисяч волинян, у тому числі 300 за останню добу. Методом ІФА за останню добу обстежили 480 осіб, а загалом – близько 5 тисяч осіб.
Кількість позитивних результатів за останню добу через ІФА – 57, усього – 530.
Зважаючи на аналіз епідеміологічної ситуації на Волині, лише 5 адміністративних центрів області мають показники до пом’якшення карантину.
За станом на сьогодні, найвищі показники інцидентності у Ківерцівському районі – 75,5; у Володимир-Волинському – 57,3; у Ратнівському – 52, у Любешівському – 48,5; Камінь-Каширському – 45,3; у Ковелі – 32,2; у Луцьку – 42,8.
Нагадаємо, за останню добу на Волині зареєстрували 63 нових випадки захворювання на COVID-19. Із них 23 - у Луцьку. Серед хворих лучан: два медичних працівники, один працівник Держспоживслужби, дев’ять працівників різних установ та підприємств, 12 безробітних осіб.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Коментарів: 0
Боронив країну з перших днів повномасштабного вторгнення: загинув воїн Анатолій Кривош з Волині
Сьогодні 18:50
Сьогодні 18:50
Металевою трубою по голові: в Луцьку побилися чоловіки, один – у тяжкому стані в лікарні
Сьогодні 18:31
Сьогодні 18:31
Учасники Української академії лідерства відвідали Луцьк
Сьогодні 17:35
Сьогодні 17:35
На Волині прогнозують спекотний тиждень без опадів
Сьогодні 16:28
Сьогодні 16:28
У Луцьку попрощалися з воїном Олександром Іщуком
Сьогодні 15:54
Сьогодні 15:54

Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.