USD 40.45 40.75
  • USD 40.45 40.75
  • EUR 44.50 45.20
  • PLN 3.30 4.00

Волинянин залишив місце ДТП, бо потурбувався про дружину. Його судили

4 Січня 2026 06:48
Волинянин заплатить 3400 гривень, бо покинув місце скоєння ДТП через турботу про дружину.

Про це йдеться у постанові Локачинського районного суду.

Інцидент стався зранку 21 листопада 2025 року в селищі Локачі. Керуючи «Москвичем» та здаючи назад, водій зачепив автомобіль Mercedes Vito. У результаті транспортні засоби отримали механічні пошкодження. Проте керманич ненадовго покинув місце зіткнення.

Дії кваліфікували за двома статтями КУпАП: ст.124 (вчинення ДТП), за ст.122-4 (залишення місця автопригоди).

Читати ще: Казав, що треба до дітей: на Волині водій не пройшов огляд на наркотичне сп’яніння і зостався без посвідчення

На засідання чоловік свою вину визнав. Мовляв, власника Mercedes на місці не було, тому вирішив забрати дружину з ринка, оскільки в той день падав дощ. Потім водій повернувся на місце автопригоди, де вже були працівники поліції.

Попри пояснення чоловіка, суд призначив йому штраф у розмірі 3400 гривень. Ще 605 гривень стягнули у якості судового збору.

Дмитро КЛИМЧУК

Фото ілюстративне
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Коментарів: 0

Додати коментар:

УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.


Система Orphus