USD 39.75 40.04
  • USD 39.75 40.04
  • EUR 39.80 40.10
  • PLN 9.85 10.00

«Волинська Голландія» у понеділок не прийматиме гостей

16 Травня 2021 15:21
Фестиваль «Волинська Голландія», який розпочався 12 травня біля села Свидники, один день не прийматиме відвідувачів.

Про це повідомляють організатори у Фейсбуці.

У понеділок, 17 травня, «Волинська Голландія» буде зачиненою і не прийматиме гостей. Тож усіх охочих закликають відвідати фестиваль у неділю або вже чекати віторка.

«Наші тюльпани дуже люблять гостей, але і їм потрібен відпочинок. Тому в понеділок у них вихідний», – йдеться у повідомленні.

Читати ще: «Я в шоці!»: чим дивує гостей Волинська Голландія цьогоріч. Фото

Фестиваль тюльпанів триватиме до 23 травня.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 9
Вах Показати IP 16 Травня 2021 17:33
Щойно вернулись звідти,це жах!ковельська траса перекрита,людей тьма,одні негативні емоції..
Водій Показати IP 16 Травня 2021 17:55
Як гроші брати за вхід то вони можуть, як забезпечити парковку, так хай поліція розбирається. А поліції до фєні. стоїть там лля краси. Дорога до Ковеля -2,5 год. Дякую!!!!!
Ура Показати IP 16 Травня 2021 18:55
Хоч в понеділок не буде саторів на ковельській трасі. Хочуть фестиваль ти то нехай паркінг організують нормальний
Пан Тюль Показати IP 16 Травня 2021 19:56
Ідея для стартапу
Пробували Показати IP 16 Травня 2021 20:24
Ми теж сьогодні стояли в тій пробці 40хвилин аби туди попасти, але жарило і ще було 3.5км пробки. Розвернулись і поїхали додому. А що там було, ремонт дороги, ДТП чи чого воно намертво стояло а 15-16 годині?
Ууу Показати IP 16 Травня 2021 21:06
Тільки що повернувся з того поля, 2 години в заторі!!! Ніколи не поїдем більше туди і нікому не пораджу
Руслан Показати IP 16 Травня 2021 21:23
Сьогодні був там. Вперше. І схоже востаннє. Жахливі затори на дорозі. Незрозуміло чому. Поліція не виконувала свої основні функції. Точніше сказати її там зовсім не було. Народу вал. Я вже мовчу про карантинні обмеження. 10 рядків тюльпанів (гарних, різних) і все. Туалетів немає (3 шт на 1000 людей). Одним словом, напевно, для людей які заскучили за якимись дійствами то й сподобалося, а в мене залишились враження не дуже. Це все дійство важко назвати ФЕСТИВАЛЕМ квітів, скоріш - прийшли глянути на город з квітами.
Олександр Показати IP 16 Травня 2021 21:36
І хрєн з нею. Розвага для полішуків. Краще в театр сходили би. А то живуть, як третій сорт, то волинська Голандія, то волинська Швейцарія. Як можна так себе не поважати
Аліна Показати IP 17 Травня 2021 09:46
Ми теж вчора там були, да затори величезні були, але не розумію д.тлів, які ставили машини за 5-6 км. і йшли пішки??? Ми доїхали до самих атракціонів і парковка була на половину пуста. І квітів там не на 10 рядів, а дуже багато. Ми лишились задоволені.