USD 39.40 39.75
  • USD 39.40 39.75
  • EUR 39.60 40.00
  • PLN 9.75 9.90

Волинська поліція запрошує на роботу: заробітна плата від 10 тисяч гривень

2 Грудня 2020 21:13
Головне управління Національної поліції у Волинській області оголошує набір на вакантні посади.

Про це повідомили на сайті поліції.

Зокрема, йдеться про такі посади:

Поліцейського роти поліції особливого призначення ГУНП у Волинській області (грошове забезпечення від 11 800 грн) – 1 посада.

Молодшого інспектора-кінолога кінологічного центру ГУНП у Волинській області (грошове забезпечення від 11 700 грн) – 1 посада.

Оперуповноваженого Луцького відділу поліції ГУНП у Волинській області (грошове забезпечення від 11 700 грн) – 1 посада.

Поліцейського роти конвойної служби ГУНП у Волинській області (грошове забезпечення від 9 800 грн) – 4 посади:

- поліцейського відділення № 1 взводу № 1 (м. Луцьк) роти конвойної служби ГУНП у Волинській області – 2 посади;

- поліцейського відділення № 1 взводу № 2 (м. Ковель) роти конвойної служби ГУНП у Волинській області – 2 посади.

Поліцейського сектору реагування патрульної поліції ГУНП у Волинській області (грошове забезпечення від 11 300 грн) – 4 посади:

- поліцейського СРПП Ковельського відділу поліції ГУНП у Волинській області – 1 посада;

- поліцейського СРПП Володимир-Волинського відділу поліції ГУНП у Волинській області – 2 посади;

- поліцейського СРПП Камінь-Каширського відділу поліції ГУНП у Волинській області – 1 посада.

Слідчого ГУНП у Волинській області (грошове забезпечення від 12 500 грн) – 4 посади:

- слідчого відділу Луцького відділу поліції ГУНП у Волинській області – 1 посада;

- слідчого відділення Ковельського відділу поліції ГУНП у Волинській області – 1 посада;

- слідчого відділення Володимир-Волинського відділу поліції ГУНП у Волинській області – 1 посада;

- слідчого відділення Камінь-Каширського відділу поліції ГУНП у Волинській області – 1 посада.

Кандидатам пропонують:

- високу заробітну плату;

- щорічну оплачувану відпустку від 30 діб;

- перспективу кар’єрного росту;

- можливість підвищити освітній рівень;

- соціальне забезпечення згідно з чинним законодавством, пільговий лізинг на житло, компенсація за винайм житла;

- дружню команду;

- стабільну роботу.

Прийом онлайн-анкети та документів, що подаються для участі в конкурсі, проводиться у період з 03 по 22 грудня 2020 року за адресою: місто Луцьк, вулиця Винниченка, 11 (з 9.00 до 17.00, щодня окрім вихідних та святкових днів).

Подати анкету можна на сайті.

Довідкову інформацію можна отримати за телефонами сектору організації відбору та проведення атестування поліцейських: (050) 490 45 08; (050) 490 45 09 та електронною адресою [email protected].

Адреса розташування сектору організації відбору та проведення атестування поліцейських Управління кадрового забезпечення ГУНП у Волинській області: м. Луцьк, вул. Винниченка, 11, каб. № 1.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 14
Сталін Показати IP 2 Грудня 2020 21:40
Де ті що казали що полоіція погано робить? Покажіть як треба!
Андрійко до Сталін Показати IP 3 Грудня 2020 06:53
Жодна адекватна людина туди працювати не піде зразу пішли а потім розчарувались і звільнились
Василь Показати IP 2 Грудня 2020 22:17
Вже показали де не спинять тільки давай гроші бо в нас команда брати от вам і нова поліціЯ
Юра Показати IP 2 Грудня 2020 22:20
А особливо в Ягодині біля пункту пропуску крутитяться і іноземців розводять
цивільний Показати IP 2 Грудня 2020 22:45
"- високу заробітну плату"...ви серйозно???
Зарплата до цивільний Показати IP 3 Грудня 2020 08:48
Це ще нічого, ти спитай скільки робочих годин)))
Андрійко Показати IP 3 Грудня 2020 06:51
И половину з теи зарплати уйде на покупку соби форми и на мойку приуса
Микола Показати IP 3 Грудня 2020 07:51
Нехай крошка і працює..Не зручних професіоналів розігнав..тепер зручних набирає..Ото вже здобули
Анонім Показати IP 3 Грудня 2020 09:20
10 тисяч для Волині не така й мала ЗП . ще враховуючи що державна робота з усіма соцгарантіями
а також до Анонім Показати IP 3 Грудня 2020 09:33
що кожен день може бути останнім...я в шоці...
знаток Показати IP 3 Грудня 2020 10:09
Люди,аууу.Де ті,що кричать в ФБ.яка наша поліція погана,ледарі,тільки на наші податки живуть.?? Прошу, де бажаючі.Покажіть як треба працювати. Тож велика зарплата,сидять тільки по кабінетах,бабки рахують.А то нічого,що як пишуть в попередньому пості,що кожень день може бути останій, що робочий день не 8 год. а 12 год.,що тебе можуть підняти з ліжка в будь який час!! чергування може бути не сутки,а півтори.і ніхто не оплачує це.Форму видають,але її вистачає на певний період,а далі - хоч ходи в порватих,хоч купляй сам. а це не 100-200 грн.!!!.МУЖЧИНИ,якщо такі є,на ВАС чекають.Можливо ви зміните цю систему.Поспішайте,вже черга є,бо ж дармоїди не так працюють.Всі,хто на дивані,ВАС чекають!!!!!
Андрійко до знаток Показати IP 3 Грудня 2020 12:25
Ти справді думаеш туди хтось піде працювати з адекватних ? В мене там сечас працюе 2 знайомих так от один используе приус як безплатне такси а другий фанат бмв ганяв як хоч забивши на всі правила поки свою бмв не угробил а сечас коли сів за приус то вихвалявся що так на ньому летав що хоч душу відігрів