Виполюють зілля та збирають урожай: як господарюють лучани на заміських городах
Лучани, які мають присадибні ділянки на дачних масивах поблизу обласного центру Волині, впорядковують свої городи: виполюють зілля та збирають вирощений власноруч урожай.
Суспільне розпитало дачників про те, як вдається наводити лад на своїх ділянках у районі вулиці Дубнівської та яку городину вирощують.
Поле зілля й обрізає зайве гілля на деревах і кущах – так про своє дачне життя розповідає 82-річна лучанка Галина Гірчук. Сезон городів, каже пенсіонерка, нині в розпалі.
«В мене так: 20 цибулин, 10 часничин. Як для одної людини мені хватить. Помідори пропадають, все щось там під’їдає. Я нічим не кроплю, я хімії не вживаю», – сказала жінка.Учителька інформатики Галина Гірчук, яка нині на пенсії, розповідає, що вдень працює на ділянці, а ввечері «сидить» в інтернеті.«Вайбер, вотсап, інстаграм, телеграм... Можу цілу ніч сидіти, як ночую. Карти грати, новини дивитися», – говорить жінка.
Як розповіла дачниця, будиночок та кілька соток на території дачного масиву «Маяк», що в районі Дубнівської, має з 1964 року. «Тут я самий старожил, бо тут в нас вже нові люди. Я тут здоровша. Живу на восьмому поверсі і мені нема куди подітися, а тут я на свіжому повітрі», – додала жінка.
На дачі навпроти – ділянка викладачка з Луцька Тетяни Цюпак. Жінка приїхала, щоб пообрізати троянди. Говорить: городини вдосталь, однак її цього року з’їдають шкідники.«Фітофтора кинулася на все. Ми багато не садимо, так от тут, щоб поки ми на дачі було під рукою у нас. Участок не дуже великий, більшу частину відділяємо дітям і квітам. Ми збираємося сім’єю, до мене приїздять онуки, діти, проводимо тут час», – сказала жінка.
Поруч із власним дачним будинком тримає вулики лучанин Віталій Коцюба. З його слів, завдяки пасіці, яка більше 20 років тому дісталася йому в спадок від тестя, вдається непогано заробляти.«Це вулик мого діда. Йому вже більше 100 років. Я держу його як пам’ять. Це і для душі, і користь. Я качаю тонну меду в рік», – зазначив чоловік.
«Свіжі овочі та 15 сортів персиків з власного городу не зрівняються із купленими», – говорить Віталій Коцюба. Усю родину чоловік планує забезпечити консерваціями, які уже почав заготовляти.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Суспільне розпитало дачників про те, як вдається наводити лад на своїх ділянках у районі вулиці Дубнівської та яку городину вирощують.
Поле зілля й обрізає зайве гілля на деревах і кущах – так про своє дачне життя розповідає 82-річна лучанка Галина Гірчук. Сезон городів, каже пенсіонерка, нині в розпалі.
«В мене так: 20 цибулин, 10 часничин. Як для одної людини мені хватить. Помідори пропадають, все щось там під’їдає. Я нічим не кроплю, я хімії не вживаю», – сказала жінка.Учителька інформатики Галина Гірчук, яка нині на пенсії, розповідає, що вдень працює на ділянці, а ввечері «сидить» в інтернеті.«Вайбер, вотсап, інстаграм, телеграм... Можу цілу ніч сидіти, як ночую. Карти грати, новини дивитися», – говорить жінка.
Як розповіла дачниця, будиночок та кілька соток на території дачного масиву «Маяк», що в районі Дубнівської, має з 1964 року. «Тут я самий старожил, бо тут в нас вже нові люди. Я тут здоровша. Живу на восьмому поверсі і мені нема куди подітися, а тут я на свіжому повітрі», – додала жінка.
На дачі навпроти – ділянка викладачка з Луцька Тетяни Цюпак. Жінка приїхала, щоб пообрізати троянди. Говорить: городини вдосталь, однак її цього року з’їдають шкідники.«Фітофтора кинулася на все. Ми багато не садимо, так от тут, щоб поки ми на дачі було під рукою у нас. Участок не дуже великий, більшу частину відділяємо дітям і квітам. Ми збираємося сім’єю, до мене приїздять онуки, діти, проводимо тут час», – сказала жінка.
Поруч із власним дачним будинком тримає вулики лучанин Віталій Коцюба. З його слів, завдяки пасіці, яка більше 20 років тому дісталася йому в спадок від тестя, вдається непогано заробляти.«Це вулик мого діда. Йому вже більше 100 років. Я держу його як пам’ять. Це і для душі, і користь. Я качаю тонну меду в рік», – зазначив чоловік.
«Свіжі овочі та 15 сортів персиків з власного городу не зрівняються із купленими», – говорить Віталій Коцюба. Усю родину чоловік планує забезпечити консерваціями, які уже почав заготовляти.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Коментарів: 0
Нашестя сарани в Одесі виявилося нашестям коників, – вчені
Сьогодні 00:34
Сьогодні 00:34
Назвали кількість сну, яка потрібна людям у різному віці
Сьогодні 00:16
Сьогодні 00:16
23 червня: свята, події, факти. Міжнародний день вдів та Всесвітній день інформаторів
Сьогодні 00:00
Сьогодні 00:00
У Франції через рекордну спеку закривають школи та пропонують «кліматичну» відпустку
22 Червня 2026 23:40
22 Червня 2026 23:40
13-й Чілдрен Кінофест оголосив переможців
22 Червня 2026 23:20
22 Червня 2026 23:20
Рекрутинг, військова частина чи «Армія+»: у Міноборони пояснили, як можна повернутися із СЗЧ
22 Червня 2026 23:00
22 Червня 2026 23:00
Назвали регіони-лідери з реєстрацій електромобілів. Волинь – у переліку
22 Червня 2026 22:41
22 Червня 2026 22:41
За кермом автівок та на електросамокаті: за вихідні спіймали 20 п'яних водіїв
22 Червня 2026 22:22
22 Червня 2026 22:22
На Любешівщині попрощалися з Героєм Василем Душенком
22 Червня 2026 22:01
22 Червня 2026 22:01
Білоруська опозиція передала Україні тривожну доповідь: до чого готується Лукашенко
22 Червня 2026 21:42
22 Червня 2026 21:42
Гордість ліцею: випускники з Луцька склали НМТ з математики на 200 балів
22 Червня 2026 21:23
22 Червня 2026 21:23






Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.