Як на різдвяні свята працюватимуть на Волині центри вакцинації
Волинян закликають використати вихідні на те, щоб щепитися проти коронавірусу.
Про це йшлося під час брифінгу Волинської ОДА щодо ситуації з протидією поширенню коронавірусної інфекції та вакцинальної кампанії в області
Зі слів заступниці голови Волинської ОДА Людмили Тимощук, майже 43% волинян щеплені однією дозою від COVID-19, повний курс щеплення отримало майже 38% дорослого населення області. За минулу добу було проведено 2 306 щеплень.
Попри те, що рівень захворюваності в області знижується, наприкінці лютого – на початку березня очікують нову хвилю захворюваності. Тож волинян просять не нехтувати своїм здоров’ям, дотримуватися гігієни і подбати про профілактику, отримавши щеплення проти коронавірусу.
Людмила Тимощук повідомила, що центри вакцинації не працюватимуть лише 7 січня. Натомість 8 та 9 січня у них будуть щеплювати.
«Використайте свій вільний час для проведення вакцинації. Медичні працівники будуть працювати усі дні крім 7 січня», – наголосила вона.
Нагадаємо, з 30 грудня Волинь перейшла із червоної до жовтої зони епідемічної небезпеки поширення коронавірусу. Проте обмеження для невакцинованих громадян залишаються тими ж самими. Єдина відмінність між жовтою та червоною зонами – відвідування закладів у жовтій зоні дозволяється з жовтим ковід-сертифікатом. До слова, волинян уже почали щеплювати додатковою та бустерною дозою.
Юлія МАЛЄЄВА
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Про це йшлося під час брифінгу Волинської ОДА щодо ситуації з протидією поширенню коронавірусної інфекції та вакцинальної кампанії в області
Зі слів заступниці голови Волинської ОДА Людмили Тимощук, майже 43% волинян щеплені однією дозою від COVID-19, повний курс щеплення отримало майже 38% дорослого населення області. За минулу добу було проведено 2 306 щеплень.
Попри те, що рівень захворюваності в області знижується, наприкінці лютого – на початку березня очікують нову хвилю захворюваності. Тож волинян просять не нехтувати своїм здоров’ям, дотримуватися гігієни і подбати про профілактику, отримавши щеплення проти коронавірусу.
Людмила Тимощук повідомила, що центри вакцинації не працюватимуть лише 7 січня. Натомість 8 та 9 січня у них будуть щеплювати.
«Використайте свій вільний час для проведення вакцинації. Медичні працівники будуть працювати усі дні крім 7 січня», – наголосила вона.
Нагадаємо, з 30 грудня Волинь перейшла із червоної до жовтої зони епідемічної небезпеки поширення коронавірусу. Проте обмеження для невакцинованих громадян залишаються тими ж самими. Єдина відмінність між жовтою та червоною зонами – відвідування закладів у жовтій зоні дозволяється з жовтим ковід-сертифікатом. До слова, волинян уже почали щеплювати додатковою та бустерною дозою.
Юлія МАЛЄЄВА
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Коментарів: 0
У Луцьку на Відродження авто збило курʼєра Glovo
Сьогодні 21:23
Сьогодні 21:23
Звинувачення у катуваннях та небойові втрати: командира полку «Скеля» відсторонили з посади на час розслідування
Сьогодні 20:25
Сьогодні 20:25
Трагедія на Дністрі: на Буковині знайшли тіла трьох потопельників, ще одну дитину шукають
Сьогодні 19:27
Сьогодні 19:27
Зеленський: Білорусь біля кордону з Україною завершує будівництво доріг і бази для боєприпасів
Сьогодні 19:08
Сьогодні 19:08
Які сигнали організму не варто ігнорувати в першу чергу
Сьогодні 18:48
Сьогодні 18:48

Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.