USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.25 39.50
  • PLN 9.71 9.93

Ющенко різко змінив імідж та засвітився на фото з молодою білявкою. Фото

2 Січня 2022 18:14
Третій президент України Віктор Ющенко зустрів Новий рік у неочікуваному для багатьох українців образі. Політик відпустив сиві вуса та бороду.

Відповідні фото опублікувала директорка Ukrainian Wine & Spirit School, член Асоціації сомельє України Катерина Ющенко у Фейсбуці.

Допис вона лаконічно підписала: «З Новим роком, пане-господарю!»

На одному з кадрів третій глава держави сидить на дивані з білявкою, яка дивиться вбік. На фоні стоять святково прикрашена ялинка та іграшковий муляж Діда Мороза.

67-річний політик позує в домашньому одязі з телефоном у руках, дивлячись прямо в камеру. Перед зустріччю Нового року він вирішив відмовитися від гоління, запустивши вуса та бороду.
Зауважимо, директорка Ukrainian Wine & Spirit School – дружина Ярослава Ющенка, племінника третього президента, також вона тезка дружини Віктора Ющенка і схожа на неї за типажем.

Крім того, Катерина Ющенко на своїй сторінці опублікувала відео сімейного святкування Нового року. На світлинах вона позує зі свої чоловіком.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 13
Анонім Показати IP 2 Січня 2022 18:35
старий дід .як пеньок.а ще хоче до дівок та стара баба .як холєра .а ще хоче кавалєра- а якщо сер"йозно-ТО ЩО ПОПАЛО. проблем у ющенка нема
Не крадучи руки Показати IP 2 Січня 2022 18:43
Ющенки, а где больница будущего !
скептик Показати IP 2 Січня 2022 19:07
грубий монтаж, помітний навіть неозброєним оком
Анонім Показати IP 2 Січня 2022 19:08
Побрили,помили і на людину став схожий
Ющенко г.. лиций Показати IP 2 Січня 2022 21:11
Црушниця свою работу зробила і назад в пендосію? А хитрий бухгалтер мав ничку! На коханок хватить.
Валерій Показати IP 2 Січня 2022 21:12
Не така вже й молода ця білявка
Доктор Шацький 33 см Показати IP 2 Січня 2022 21:32
Так це ж Лобода !!!
майдан) Показати IP 2 Січня 2022 22:36
старий дов…б, з Порошенком разом має сидіти!!!
Майдану до майдан) Показати IP 3 Січня 2022 01:39
А як верещала оскаженіла юрба - Ющенко, Ющенко... Де ваш Ющенко ???
Дідо до Майдану Показати IP 3 Січня 2022 20:38
Сказав що українці гнилий нарід, а сам на хуторі за декілька мільйонів доларів і за кошти украінців далі живе.
Анонім Показати IP 2 Січня 2022 23:36
С него этот пи@ц в стране начался.
Васька Показати IP 3 Січня 2022 08:13
Підстаркуватій білявці 77?
Я Показати IP 22 Грудня 2022 08:14
Люди, то дружина сина..але лузером він бути не перестав