З Луцька двом бригадам передали позашляховики. Фото
Два позашляховики та портативну зарядну станцію EcoFlow передали сьогодні Луцький міський голова Ігор Поліщук та директор ДКП «Луцьктепло» Іван Скорупський військовослужбовцям 14-ї та 67-ї бригад.
Дизельні машини Nissan X-Trail та Land Rover придбали за кошти одноденного заробітку працівників комунального підприємства, інформує пресслужба міськради.
Автівки поїдуть на фронт в рамках продовження проєкту міської ради, коли працівники збирають кошти і закуповують найбільш необхідне для військовослужбовців.
«Найчастіше ми купуємо автомобілі. Ці дві машини пройшли технічне обслуговування. Їхня загальна вартість трохи більше 400 тисяч гривень», – зауважив Ігор Поліщук.
Загалом «Луцьктепло» зібрало вже понад 2,5 мільйона гривень, а міська рада та комунальні підприємства, установи та заклади, які входять до сфери Луцької міської ради, зібрали майже 14 мільйонів гривень.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Дизельні машини Nissan X-Trail та Land Rover придбали за кошти одноденного заробітку працівників комунального підприємства, інформує пресслужба міськради.
Автівки поїдуть на фронт в рамках продовження проєкту міської ради, коли працівники збирають кошти і закуповують найбільш необхідне для військовослужбовців.
«Найчастіше ми купуємо автомобілі. Ці дві машини пройшли технічне обслуговування. Їхня загальна вартість трохи більше 400 тисяч гривень», – зауважив Ігор Поліщук.
Загалом «Луцьктепло» зібрало вже понад 2,5 мільйона гривень, а міська рада та комунальні підприємства, установи та заклади, які входять до сфери Луцької міської ради, зібрали майже 14 мільйонів гривень.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Коментарів: 2
Уася
Показати IP
1 Березня 2023 17:14
а нахіба з правим кермом купувати?
ПТН ХЛО до Уася
Показати IP
1 Березня 2023 19:03
бо кацапські снайпери стріляють в ліву частину думаючи що там водій
Після сексу в «Жигулях» народила дитину: на Волині за зв'язок з неповнолітньою судили чоловіка
Сьогодні 09:39
Сьогодні 09:39
У Луцьку зафіксували рекорд максимальної температури
Сьогодні 09:10
Сьогодні 09:10
«У мене немає чужих дітей і чужих воїнів», – волонтерка Мама Лора з Волині, яка чекає доньку та сина з фронту
Сьогодні 08:12
Сьогодні 08:12
У ліцеї на Волині відремонтують дев’ять кабінетів
Сьогодні 06:20
Сьогодні 06:20









Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.