USD 39.75 40.05
  • USD 39.75 40.05
  • EUR 39.85 40.30
  • PLN 9.75 9.96

З понеділка на маршрути у Луцьку виїде близько 150 одиниць транспорту

13 Грудня 2019 16:48
Близько 150 одиниць громадського транспорту – 102 автобуси і 44 тролейбуси виїдуть на маршрут у Луцьку з понеділка, 16 грудня.

Про це під час з позачергового засідання виконкому повідомив начальник управління транспорту та зв’язку Луцької міської ради Володимир Степанов.

«Якщо у вівторок, 11 грудня, на лінію виїхало 190 автобусів, то в середу їх виїхало лише 46, але всі з валідаторами. За станом на сьогодні на лінії працюють 70 автобусів. Після ухвалення рішення виконкому про підписання ще трьох угод на тимчасове перевезення на маршрут виїде ще 20 – тож завтра матимемо 90 маршрутних таксі. В понеділок ми запланували вже напрацьовану зустріч із перевізниками, після якої на маршрут виїдуть ще 12 автобусів. Відповідно, матимемо 102 автобуса. Плюс 44 тролейбуси. Тобто уже з понеділка на лінії працюватиме 150 одиниць громадського транспорту», - наголосив головний транспортник Луцька.

На це виконувач повноважень Луцького міського голови Григорій Пустовіт зазначив, мовляв, перевізники побачили, що все не так страшно, як вони собі це уявляли.

«Завдяки тій частині перевізників, які хочуть працювати прозоро, у нас на сьогоднішній день спостерігається позитивна динаміка у впровадження системи АСОП. Найскладніша ситуація була в день впровадження – в середу. Бо не все було відпрацьовано. Ми хотіли побачити, скільки людей користуються картками, а скільки – ні. Чи справимось ми з навантаженням? Бо замість передбаченої кількості маршруток на лінію вийшло менше. Величезне навантаження лягло на тролейбусне депо. Ситуація складна. Але в цілому ми спільно з мешканцями зуміли налагодити систему перевезення пасажирів. До цього долучився рух «Підвези сусіда». Ця проблема нас згуртувала і ми побачили, що разом ми можемо багато. Ми не сиділи, ми не чекали – ми вели переговори. Тож, я хочу висловити слова вдячності всім лучанам, які з розумінням поставилися до ситуації», - акцентував посадовець.

Насамкінець, він зауважив, що 11 грудня із допомогою електронних карток та мобільного додатку було здійснено 57 тисяч операцій оплати перевезення у громадському транспорті Луцька, а учора, 12 грудня – 63 тисячі операцій.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 28
- Показати IP 13 Грудня 2019 17:14
Ну що, закінчилась зрада, нитики? Потерпіли деілька днів і тепер хоч буде адекватна система оплати, зрозуміла реальна картина доходів перевізників і тд.
123 до - Показати IP 13 Грудня 2019 18:14
Так добре, легко, без штучних пробок, які стоворють маршрутки сталої їздити в місті! Нехай залишаються лише тролейбуси як громадський транспорт!
небайдужий до - Показати IP 13 Грудня 2019 20:42
До 11 грудня їздило 190 маршруток,наразі їздить лише 70,а в понеділок буде 102.Потрібно ще 88.Всерівно це замало-буде не вистачати.Для повного розвантаження пасажирів потрібно ті ж 190 маршруток які виїзджали на свої маршрути раніше.Навіть 100 маршруток не забезпечать повністю перевезення лучан.Всерівно люди будуть набиватися у салон як кілька у банці.Оце то зробили покращення що лучани не можуть вчасно доїхати до свого місця призначення!
Сергій до - Показати IP 14 Грудня 2019 22:33
Для чого вам знати про чужі доходи? Не хочете розповісти про свої?
1111 Показати IP 13 Грудня 2019 17:39
мені навіть дуже нормально - не треба постійно тих 6 грн. шукати на проїзд, а якщо сидиш - то тебе щохвилини не хлопають по плечу - передати як не гроші, то здачу....
Марія Показати IP 13 Грудня 2019 17:51
З Струмівки діти не можуть зранку доїхати в Луцьк в школу бо сільські маршрутки не стають, тролейбуси напхані до дверей. На Модерн народ їде. Ввечері зі школи неможуть приїхати. Також сільські маршрутки напхані. Останній тролейбус в 17.30, а уроки закінчуються в 17.35. Як людям добиратися??? Чим?
Луцьк до Марія Показати IP 13 Грудня 2019 18:25
відколи це Струмівка стала Луцьком?
Струмівка до Луцьк Показати IP 13 Грудня 2019 19:25
Струмівка хоч і не Луцьк, але всі податки сплачує в місті, і тому має право вимагати повернення маршруту!
Марія до Луцьк Показати IP 13 Грудня 2019 20:47
Раз такі розумні, то забирайте з Струмівки тролейбус і не відновлюйте третю маршрутку. ОТГ пустить свою, як в Підгайцях 251 ходить. Кожні 10хв і без проблем і гємору. Наше ОТГ також введе свою картку для проїзду, щоб лучани для проїзду до дач і кладовища також купували картки в ОТГ по 35 гриваків. І в пенсійних та пільгових перевезеннях будемо відмовляти.. бо ж Луцькі пільговики то не наші... хай платять, як ми зараз...
Да до Марія Показати IP 13 Грудня 2019 22:25
Всі "приєзджі " маршутки з хитро..х Отг теж мають мати валідатори, а то всі окремі, а як на роботу то в Луцьк
лучанин до Марія Показати IP 13 Грудня 2019 18:38
не переймайтесь дурним. Уходьте з останнього уроку і буде вам щастя.
Марія до лучанин Показати IP 13 Грудня 2019 20:58
Може з будинку взагалі не виходити??? Нехай відновлюють маршрути і потрібну кількість транспорту. Як підуть всі люди в суд, то неокупною для міста стане те черезжопне впровадження е-квитка.
Володимир до Марія Показати IP 13 Грудня 2019 18:43
Зверніться до свого голови ОТГ. Приєднатися до міста не схотіли, а претензії ставлять.
Марія до Володимир Показати IP 13 Грудня 2019 20:54
А хто Вам сказав, що не хотіли? ми хочемо, Семенюк не хоче. Свиню від повного корита важко відігнати. В Луцьку ще більше таких свиней... мера нема! ми претензії ставимо? Ах да, зима надворі... весною літом і восени 95% в транспорті городських катається
Лучанин до Марія Показати IP 13 Грудня 2019 21:01
Найбільша проблема маршруту номер 3 в тому, що міське кладовище в Гаразджі. І проїзд туди міська влада зобовязана зробити. Як мінімум до 18 години.(до кінця світлового дня) Школу сільрада може побудувати, а кладовище в Луцьк ніхто не перенесе. І це потрібно розуміти.
Ха Показати IP 13 Грудня 2019 19:00
Прибігли лизоблюди влади!
Лучанен Показати IP 13 Грудня 2019 19:23
Можливо пора знизити вартість проїзду...
Саша Показати IP 13 Грудня 2019 19:25
Дорога влада чекаємо петицію що до зниження проїзду до 4 гри...
Кіт Показати IP 13 Грудня 2019 20:14
А за 3-ій маршрут і не згадують, немов тут не люди живуть, совісті немає.
О Показати IP 13 Грудня 2019 22:03
А що говорити людям які приїдуть в обл. центр до лікарні, інвалідам, Атошнникам і іншим які по закону мають право на безоплатний проїзд, міська зрада взагалі мовчить. Робили звернення у відповідь 3 листки водички і ніякої відповіді по суті. Мабуть пора до суду.
Ірина до О Показати IP 14 Грудня 2019 21:07
Вже хватить за атошників. Всі стали героями і волонтерами.
Андрій Показати IP 13 Грудня 2019 22:50
Читаю коментарі і дивуюся нашому люду. То вони рахують скільки перевізники заробляють, то марять якоюсь якістю перевезень, то ще щось. Я, наприклад, ніколи не рахую чужі гроші. Є обумовлена вартість проїзду 6 грн., зрештою, це є маршрутне таксі, хочете - їдете, не хочете - вибираєте інший спосіб як добратися до місця призначення (пішком, тролейбусом, таксі...). Те ж стосується і якості перевезень. Звичайно є хамовиті водії, але ж не всі. По - правильному містом має їздити нормальний громадський транспорт з нормальним графіком, з валідаторами, і це має бути комунальний транспорт, тим більше що є завод який автобуси - тролейбуси виготовляє. А так, як в нас управлінці вміють тільки гроші добре пиляти, то і виходять такі ситуації. Тролейбуси купити немає за що (бо спиз...ли), транспортну проблему треба вирішити, долучають приватників, а потім їм починають умови виставляти... Аналогічно зі "старим ринком". Спочатку "збрили" з людей гроші за оренду, дали дозвіл, а тепер розповідають що то історична частина міста, а там ринок, аяяй... А раніше цього що не знали ? Я скажу вам наступне, що наступним кроком після валідаторів, буде підняття вартості проїзду. І будуть їздити ті самі маршрутки, з тією самою якістю перевезень, з валідаторами і дорожче...
Любовь Показати IP 14 Грудня 2019 01:57
маршр.3 очень нужна, с Чернышевского совершенно нечем доехать никуда, а пешком пройти - довольно длинный путь и даже в 40 минут не уложиться. А пенсионерам и детям (в школу и из школы) добраться совершенно тневозможно
Святослав Показати IP 14 Грудня 2019 13:28
А чи всі такі ж відповідальні, кристально чисті, коли гуртом зранку на роботу почнуть перти в маршрутки або ж увечері з центру по околицях, і щоб кожен заплатив? Намахували водії перевізника - тепер почне вилазити з іншого боку, тепер з'являться "зайці", водії кожного за руку ловити не будуть чи так само хотів би подивитись як касир з цією штукою що скануватиме картки на факт оплати проїзду як він буд через забиту вщент маршрутку пролазити. Нічого по факту ви не вийграли.
Igor Показати IP 14 Грудня 2019 16:23
ВалідаториГоловногоМозку верніть автобусний маршрут #3. Чим їздити на Чернишевського ? Спочатку потрібно було головою думати, а потім валідатори ставити.
Андрій Показати IP 14 Грудня 2019 19:29
Уявіть собі продаж "пластмасок", собівартість яких "копійки" населенню по 35 грн. ? А обслуговування цих "гаджетів" турецькими спеціалістами - теж, певне, не за дякую ? Так що ні про які зручності для населення мова тут не йде. Якість перевезень залишиться такою ж, бо на маршрутах залишаться ті ж самі автобуси. А вартість проїзду може найближчим часом зрости. Особливо, якщо по "гаджетах" перевізники виявляться збитковими.
К.лучанин до Андрій Показати IP 14 Грудня 2019 21:10
Таке цілком ймовірне ! Вартість проїзду СІТІ-КАРД буде регулювати. На мій погляд, оплата повинна бути і готівкою, і карткою, і проїздним. А "зайців " буде неміряно!
Андрій Показати IP 15 Грудня 2019 09:43
Цей проект був не стільки задля того, щоб створити лучанам якість перевезень, зменшити вартість проїзду чи подивитися на реальні заробітки власників маршруток. Ні. Це було для того щоб певні особи "заробили копійчину" на лучанах. Перше - на продажу карток, друге - на обслуговуванні валідаторів, трете - на оборотних коштах. Уявіть собі : 50 тис. людей (не пільговиків) щоденно користується транспортом, полюбомк кожен буде поповнювати картку на 100-200-500 грн. І цими грошима буде користуватися турецько - молдавська фірма (звичайно не без участі деяких наших осіб, які в цій "темі"). А ви тут про якусь якість перевезень...