USD 39.60 39.84
  • USD 39.60 39.84
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.90

За умов жорсткого карантину, у половини українців через місяць закінчаться гроші

25 Березня 2020 19:03
За умов жорсткого карантину, у 57% українців закінчаться гроші на життя через чотири тижні або менше, 6,9% мають збережень на кілька днів, 6,3% – на півроку або більше.

Про це повідомляє опитування дослідницької компанії Градус.

Респондентам ставили питання: на скільки часу у вас вистачить грошових ресурсів, враховуючи можливість введення жорсткого карантину?

За даними опитування східний регіон країни має найменший рівень фінансових запасів – половина респондентів витримають не більше двох тижнів.

Київ та західний регіон мають найбільшу частку людей, які витримають більше місяця.
6,9% опитуваних відповіли, що грошей вистачить на кілька днів або менше

12% відповіли, що грошей вистачить на один тиждень

5,7% – на три тижні

16,8% – на два тижні

15,5% – на чотири тижні або менше

В цілому 57% відповіли, що гроші закінчаться менш ніж через місяць.

Більш ніж на півроку мають збережень 4,3% українців. На півроку- 2%.
Ексміністр економіки Тимофій Милованов, коментуючи результати заявив, що зупинка економіки може мати більші наслідки, ніж сама пандемія.

Читайте також: Карантин може спричинити економічний колапс, якого ще не було у світі

«Зупинка економіки через карантин може призвести до наслідків значно гірших, ніж сама хвороба. І дуже швидко. Через місяць люди просто не будуть мати за що їсти. І тоді наступить справжня трагедія.

Як сказав Трамп в понеділок: «Ми не можемо дозволити, щоб вирішення проблеми [коронавірусу] стало гіршим за саму проблему», – наголосив Милованов на своїй сторінці у Facebook.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 16
Луцьк Показати IP 25 Березня 2020 19:27
А без КАРАНТИНУ з реальним станом нашої медицини ((( пів країни має шанси просто вимерти !!!
Айболить до Луцьк Показати IP 25 Березня 2020 21:12
Паніка і більше нічого....Вже 2 неділі карантин, де куча хворих і померлих..????? Дехто бабло круто заробляє і буде дальше дерибанити все підряд. Стрижуть баранів....
Пастор Показати IP 25 Березня 2020 19:32
Напевно українці заслужили такий вибір - вмирати від хвороби чи вмирати з голоду. Чого бідні - бо дурні, а чого дурні - бо бідні.
Аббп до Пастор Показати IP 25 Березня 2020 20:50
То все Порошенко винний.
Назар Показати IP 25 Березня 2020 19:36
в мене гроші вже закінчились де мені їх брати?
Баба Ганя до Назар Показати IP 25 Березня 2020 19:58
Заробляти і думати було про чорний день
Анонім до Баба Ганя Показати IP 25 Березня 2020 20:48
В голові твоїй"чорний день"
Лучанкв до Баба Ганя Показати IP 25 Березня 2020 22:28
Слухай ти бабо. Може і до тебе прийде той чорний день без грошей.
12345 до Назар Показати IP 25 Березня 2020 20:49
Ніщеброд...
Дідо до Назар Показати IP 26 Березня 2020 12:02
Сарказм вкл/ Вам допоможуть продуктові набори від міської ради. /Сарказм викл
ігор луцький Показати IP 25 Березня 2020 19:51
Отакої,так казали московські холуї,що Данбас корміт Украіну.
777 до ігор луцький Показати IP 25 Березня 2020 21:00
а ты чей холуй,убогий?
До ігор сучкін Показати IP 25 Березня 2020 21:27
Волиняки кормят Украину. Буряком. А поят бурячохою.
Народна прокуратура Показати IP 25 Березня 2020 21:28
А урядовці не розуміли цього з перших днів карантину? Якщо так, то вони дійсно відірвані від життя дебіли. Але населення радісно голосувало "по приколу", тож має розплачуватись за свою дурість
Громадянин Показати IP 25 Березня 2020 21:29
Ого яка внас тут еліта, куди нам кріпакам до вас. От тільки б якби всі платили податки як вимагає закон, і платили своїм працівникам номальну зарплату а не на о....ь, і не пі...ли бабки на тендерах то ї вас вони кінчились , або в інших не так скоро закінчилися б. О точно а що там з пенсіями аристократи херові, і комуналка, і які зарплати платятся в державних установах я маю на увазі там де нема откатів для простих смертних. Де простим людям взять гроші, якщо не знаєш то сука закрий свій поганий рот
Отакої Показати IP 26 Березня 2020 07:10
Все прораховано цими виродками.За місяць,другий витягнуть нещасники всі залщадження з-під подушок і обміняють на гривню і не потрібні ніякі кредити і долар по 23-супер і заробітки олігагхам(супермаркетам)чудові.