USD 40.45 40.75
  • USD 40.45 40.75
  • EUR 44.50 45.20
  • PLN 3.30 4.00

19-річний волинянин викрав BMW Х5 та спалив його

1 Лютого 2018 12:09
Понад 7 років проведе за ґратами ковельчанин, який викрадав автомобілі, повідомляє прес-служба прокуратури Волині.

У вересні 2016 року раніше судимий за крадіжку молодик разом зі своїм однолітком, який зараз перебуває в розшуку, в одному із сіл Вінничини, запевнивши власника автомобіля "BMW Х5" у намірах його придбати, викрали авто під час тесту, а потім спалили його.

У жовтні цього ж року молодик уже з іншим спільником у той самий спосіб викрадали таке саме авто уже в Луцьку, проте його власник вчинив активний опір та зміг припинити їхні дії. Зловмисники втекли, завдавши чоловікові тілесних ушкоджень.

Наприкінці квітня 2017 року ковельчанин уже самостійно викрав автомобіль "Ford Scorpio" з подвір'я будинку на бульварі Лесі Українки у рідному місті.

Вироком Ковельського міськрайонного суду його визнано винним у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч.ч. 2, 3 ст. 289 та ч.2 ст. 194 КК України, й призначено покарання у виді 7 років та 6 місяців позбавлення волі з конфіскацією майна.

Окрім того, з молодика буде стягнуто матеріальну шкоду в розмірі понад 210 тис. грн. та моральну шкоду в розмірі 30 тис. грн., завдану власнику знищеного авто.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Коментарів: 0

Додати коментар:

УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.


Система Orphus