• EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.90

Збірна України поступилася Росії у півфіналі Євро-2022

4 Лютого 2022 19:57
Збірна України не змогла вийти до фіналу чемпіонату Європи з футзалу, поступившись з рахунком 2:3 Росії, пише Новое время.

Команда з РФ відкрила рахунок на 2-й хвилині, коли після рикошету голом відзначився Антон Соколов.

До другого пропущеного м’яча суперник України міг забити ще двічі, але цього разу воротар синьо-жовтих зіграв успішно.

Росіяни забили знову на 15-й хвилині, коли перший удар Афанасьєва припав у поперечину, з другої спроби росіянин Україні не пробачив.

І все ж одразу ж Євген Сірий класним низовим ударом розпечатав ворота опонентів і скоротив відставання в рахунку.

Спроби українців зрівняти рахунок у другому таймі не мали успіху, тоді як росіяни змогли забити третій гол – це Ніязов ударом у падінні відправив м’яч у ближній кут.

Україна наприкінці гри спромоглася звести відставання до мінімуму завдяки голу Абакшина, після чого отримала право на пенальті, проте Шотурма його не реалізував.

Україна – Росія 2:3

Голи: Сірий, 16, Абакшин, 35 – Соколов, 2, Афанасьєв, 15, Ніязов, 31