Жертвами блокади Маріуполя можуть стати до 20 тис. людей
Число жертв блокадного Маріуполя може наближатися до 20 тис. людей. Про це заявив радник мера Маріуполя Петро Андрющенко в ефірі телеканалу «Настоящее время», інформує Главком.
За його словами, в місті близько 80% житлового фонду непридатні для життя.
«Зі збільшеною інтенсивністю і з тією жорстокістю, яка зросла в рази, ми можемо говорити про те, що якщо зараз завершиться блокада і ми зможемо розпочати хоча б пошук цих людей, то вже зараз кількість жертв буде наближатися до 20 тисяч. Але якщо цього не відбудеться найближчими днями, то ця кількість наблизиться до 350 тисяч – усі ті, хто не встиг виїхати», – сказав Андрющенко.
«Ховають хто де – у дворах, на вулицях. Через інтенсивність обстрілів люди не можуть вийти на вулицю навіть поховати близьких. Муніципальні служби не працюють, цвинтар – на території, що контролюється російською армією. Смерть – вона скрізь, її видно», – додав він.
Раніше міська рада 14 березня повідомила, що в Маріуполі від початку вторгнення Росії в Україну загинули 2357 людей.
Додамо, що Маріуполь в облозі російських окупантів вже два тижні. Зараз місто, де заблоковано 400 тисяч мешканців без води, електрики, тепла, фактично без їжі та ліків. Вчора, 14 березня, виїхати з міста змогли кілька десятків авто.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
За його словами, в місті близько 80% житлового фонду непридатні для життя.
«Зі збільшеною інтенсивністю і з тією жорстокістю, яка зросла в рази, ми можемо говорити про те, що якщо зараз завершиться блокада і ми зможемо розпочати хоча б пошук цих людей, то вже зараз кількість жертв буде наближатися до 20 тисяч. Але якщо цього не відбудеться найближчими днями, то ця кількість наблизиться до 350 тисяч – усі ті, хто не встиг виїхати», – сказав Андрющенко.
«Ховають хто де – у дворах, на вулицях. Через інтенсивність обстрілів люди не можуть вийти на вулицю навіть поховати близьких. Муніципальні служби не працюють, цвинтар – на території, що контролюється російською армією. Смерть – вона скрізь, її видно», – додав він.
Раніше міська рада 14 березня повідомила, що в Маріуполі від початку вторгнення Росії в Україну загинули 2357 людей.
Додамо, що Маріуполь в облозі російських окупантів вже два тижні. Зараз місто, де заблоковано 400 тисяч мешканців без води, електрики, тепла, фактично без їжі та ліків. Вчора, 14 березня, виїхати з міста змогли кілька десятків авто.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Коментарів: 0
Дрони змінюють хід війни: Трамп визнав успіхи України та заговорив про тиск на Кремль
Сьогодні 21:14
Сьогодні 21:14
У Луцьк на щиті повернеться Герой Роман Меюс
Сьогодні 20:16
Сьогодні 20:16
На Донеччині загинув воїн з Волині Євген Мазурок
Сьогодні 19:29
Сьогодні 19:29
Не могли повернутися з острова: рятувальники допомогли шістьом відпочивальникам на Світязі
Сьогодні 19:11
Сьогодні 19:11
У Луцьку підліток стріляв із пістолета у громадському місці 
Сьогодні 18:53
Сьогодні 18:53
У Нововолинську попрощалися з Героєм Сергієм Олексюком, який загинув понад 2,5 року тому
Сьогодні 18:25
Сьогодні 18:25
У Луцьку покажуть легендарний балет «Лісова пісня»
Сьогодні 17:56
Сьогодні 17:56

Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.