USD 39.50 39.90
  • USD 39.50 39.90
  • EUR 39.70 40.00
  • PLN 9.76 9.94

Звільнили головного поліцейського Волині Петра Шпигу, – джерело

25 Лютого 2020 15:20
Начальника Головного управління Національної поліції у Волинській області Петра Шпигу звільнили з посади.

Про це Інформаційному агентству Волинські Новини стало відомо 25 лютого з власних джерел.

Відповідний наказ вже підписав міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков, проте поки він не опублікований. Ймовірно, його переведуть на іншу посаду в одну з областей України.

Деталі – згодом.

У пресслужбі ГУНП у Волинській області інформацію про звільнення очільника волинської поліції ІА Волинські Новини не підтвердили, але й не спростували.

Нагадаємо, 9 квітня 2014 р. наказом виконувача обов`язків міністра внутрішніх справ Арсена Авакова Шпигу призначили начальником УМВС України у Волинській області. З 6 листопада 2015 року – т.в.о начальника ГУНП у Волинській області, з 5 грудня 2016 року – начальник ГУНП у Волинській області.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 62
Таня Показати IP 25 Лютого 2020 15:29
А фото не десятирічної давності у вас нема?
vasyamba Показати IP 25 Лютого 2020 15:30
та невже
Волинь Показати IP 25 Лютого 2020 15:37
Мооже тепер бариги не будуть такі борзі.
Базарник до Волинь Показати IP 25 Лютого 2020 17:18
Ми з Юноною об'єднаємся і зберемо бабло для наступного))) Бугагага
Богдан Сташинський Показати IP 25 Лютого 2020 15:41
Якщо це правда - закономірний фінал сіренького, гутаперчивого міліціонера ...
127 до Богдан Сташинський Показати IP 25 Лютого 2020 17:17
"Звільнили з посади начальника Головного управління Національної поліції у Волинській області Петра Шпигу. Про це Віснику стало відомо з власних джерел. Наразі відомо, що його переводять на вищу посаду. На даний час він перебуває у Києві."
Отак-то! до 127 Показати IP 26 Лютого 2020 08:34
Послали на ... вищу посаду кришувати Юнону
лучанин Показати IP 25 Лютого 2020 15:47
давно пора
Любі свині Показати IP 25 Лютого 2020 15:52
Найбільше, певно, радіє юлька
Ок Показати IP 25 Лютого 2020 15:58
Ось і казочці кінець.
луцький Показати IP 25 Лютого 2020 16:08
Нарешті! А тепер-би кримінальчик завести на всі його оборутки разом з його дружариком Лапіним і гоп-компанією!!!
санітар Показати IP 25 Лютого 2020 16:11
Можливо, подарунок дочці на 18-річчя став "вирішальним фактором"? В будь-які часи не сварто висовуватись. Тим паче, державним людям. Прийде ще гірший. Ще плакати будете за Шпигою.
Володя до санітар Показати IP 25 Лютого 2020 21:34
Дурню! Коли пишеш за подарунок доньці на 18- річчя, читай уважно прізвище, хто подарував! Автомобіль марки "Тойота" подарував своїй доньці зовсім інший чоловік, Шпига тут при чому???
Саша до Володя Показати IP 26 Лютого 2020 10:57
А навіщо читати, досліджувати, аналізувати? Можна ж просто ляпати язиком. То ж інтернет)
Показати IP 25 Лютого 2020 16:12
Тепер буде цікаво. Чому? А то звільнили!!!Відповідати хто буде за все, що було ним зроблено? Може, пенсію будемо йому платити?
Лучани до ₴ Показати IP 25 Лютого 2020 16:44
На пенсію йому хай базарники скидаються!
Лучан Показати IP 25 Лютого 2020 16:15
Добре Знімайте ще й Одноральця Колю не знаю як по- батькові. Це ганьба міліціі, яку кришував і тягнув бувший уже очільник. До поки люди, типу Одноральця в поліціі, надіі на чесну поліцію відсутні
кет Показати IP 25 Лютого 2020 16:35
Блін...ну хто тепер юнону буде кришувать...ото проблємка
Іван Показати IP 25 Лютого 2020 16:42
Те що кришував Лапіна це однозначно. А той в свою чергу ділився даниною зі всіх і все! Одне МРЕО що вартувало
? до Іван Показати IP 25 Лютого 2020 19:57
І пришліть будь ласка полішукам якогось сєпара з луганди, хай наукою буде.
Ого до ? Показати IP 25 Лютого 2020 20:36
А це так і буде. Один з Луганщини вже є, для другого звільнили місце.
Пенсіонер Прокопчук Показати IP 25 Лютого 2020 16:57
Давно пора було, ще коли на цій посаді П.Шпига знаходився перший період. Він в історії Волині був, є і буде в майбутньому, якщо не нарветься, самий головний корумпований міліціонер-поліцейський. Посади в поліції Волині, як ніколи, - продаються, купляються та перепродуються, як продукти харчування на старому ринку. Не даремно цього П.Шпигу, після тої ходи до ГУНП України у Волинській області підтримали базарники-спекулянти. Він у них свій.
Петро Показати IP 25 Лютого 2020 17:02
Тепер знову якусь "сирітку" пришлють ...
Місцевай Показати IP 25 Лютого 2020 17:04
Кого поставлять? Як думаєте, земляки?
Базарник до Місцевай Показати IP 25 Лютого 2020 17:13
Вже скинулися... Ставка не зайшла.
Гоцул до Місцевай Показати IP 25 Лютого 2020 17:17
Земляк я знаю - Швидкий Віктор Васильович ....
Хахаха до Місцевай Показати IP 25 Лютого 2020 19:58
Правильнр, дружаріка Гіві пришлють.
Базарник Показати IP 25 Лютого 2020 17:11
Все попало... Хана нам...
Наташа Показати IP 25 Лютого 2020 17:13
Балицького треба вертати, хоть порядок буде
Фу!!! до Наташа Показати IP 26 Лютого 2020 08:35
Вже кришував "порядок" - докришувався, доки не вигнали!
Во... до Наташа Показати IP 27 Лютого 2020 00:00
Нехай лежить на смітнику мєнтовської історії і далі пилюкою припадає!
Анатолій Показати IP 25 Лютого 2020 17:22
Хороший поліцейський. Якщо це зробили це помилка.
; Показати IP 25 Лютого 2020 17:47
А бурштин?
Свідомий Показати IP 25 Лютого 2020 17:49
Войцешука Вадима генералом робити треба!
:-) Показати IP 25 Лютого 2020 18:08
Все дуже просто, закінчився 5-річний термін перебування на посаді, скоріше всього працюватиме в іншій області, читайте законодавство шановні. А в гості на Волинь чекайте якогось Донецького варяга. Не вірите? Побачимо.
Ги до :-) Показати IP 25 Лютого 2020 20:00
І правильно, на Волинь тільки донецьких або луганських, а то бачиш добробати, правий сектор, Україна ... йуха вам моржового з бамбаса!
правда Показати IP 25 Лютого 2020 18:10
шановні. якщо свій місцевий вам поганий був то пришлють луганського чи донецького і будете задоволені
Оці до правда Показати IP 25 Лютого 2020 20:01
Оці ж перші скиглити почнуть, десь через днів 5-10.
знаю Показати IP 25 Лютого 2020 18:18
з убозу поставлять, гірший за петю
Лучанин Показати IP 25 Лютого 2020 18:36
Та нехай і кримського пришлють! Менше родичів - більше толку.
К.лучанин до Лучанин Показати IP 25 Лютого 2020 20:02
А краще з пітера чи з москви.
Німкеня Показати IP 25 Лютого 2020 19:10
Доброго дня Шановне Панство. Найкращою заміною та новим генералом може бути лише одна особа - це Павло Харитонюк. Щира, добросовісна, чесна та добра людина. Треба скласти петицію.
Анонім Показати IP 25 Лютого 2020 19:45
Інга це ти пишеш?
Німкеня до Анонім Показати IP 25 Лютого 2020 21:01
А що поганого робив Павло Харитонюк.?
ivan Показати IP 25 Лютого 2020 19:54
Балицький Олександр наведе порядок,адже Шпига завжди його пiдставляв по роботi..це не порядний чоловик
Бійця нам! до ivan Показати IP 26 Лютого 2020 08:39
Нехай спочатку проснеться...
Активіст Показати IP 25 Лютого 2020 22:17
Балицький достойний кандидат, який завжди приймав справедливі рішення!
Не лукавте до Активіст Показати IP 26 Лютого 2020 08:37
Дійсно, "справедливе" для дружків-корупціонерів
Юра до Активіст Показати IP 26 Лютого 2020 09:57
Смолка це ти?))) Не сміши, це для тебе справедливі ці рішення, для стукача.
Буквар читай до Юра Показати IP 26 Лютого 2020 14:52
Читай уважно: "справедливе" написане в лапках. Чи ти школу проспав і не вивчив, що в лапках означає протилежне?
Отак-то до Активіст Показати IP 27 Лютого 2020 00:03
...особливо "правильні" були рішення по організації корупції!
Йдемо вперед до Активіст Показати IP 28 Лютого 2020 00:19
Та полиште вже згадувати: валянки вже не в моді, тому їх утилізували справедливо!
Дід Панас Показати IP 25 Лютого 2020 22:29
Всіх геть! Кличте варягів!
Влад Показати IP 25 Лютого 2020 23:02
Ходирєва вам потрібно, по другому заспіваєте
Микита Лис Показати IP 26 Лютого 2020 00:25
Ще муніципали так не нагинали ГУНП
Мишей нє трогать до Микита Лис Показати IP 26 Лютого 2020 08:41
Ми їх зробили разом.
Не факт Показати IP 26 Лютого 2020 10:43
Можливо не звільнили, а переводять на вищу посаду. Мобуть йде узгодження, тому й не спішать опубліковувати.
Отак-то! до Не факт Показати IP 26 Лютого 2020 11:12
Як би там не було, але доїти нашу Волинь більше не буде і хана хабарникам у слідстві і т.п.
ПРОПОЗИЦІЯ: до Не факт Показати IP 26 Лютого 2020 13:19
А я б створила для цього генерала, який так міцно проріс своїми коріннями в нашу волинську землю, посаду помічника міністра МВС з корупційних питань в західних областях України. Думаю, в нього все вийшло б непогано
124 Показати IP 26 Лютого 2020 12:45
Хабарники були є і будуть.
Бульба Показати IP 26 Лютого 2020 21:22
Жах... Для мене не дивно, що кримчанам захотілось до росії!! Донбас теж хоче відійти.. Схід настільки незадоволений поліцейськими, СУДАМИ...чиновниками...
Німкеня Показати IP 26 Лютого 2020 22:50
Доброго дня Шановне Панство. Найкращою заміною та новим генералом може бути лише одна особа - це Павло Харитонюк. Щира, добросовісна, чесна та добра людина. Треба скласти петицію.