50 доларів та 2 800 гривень: на Волині п'яний водій намагався відкупитися
На Волині водій у стані сп’яніння намагався надати неправомірну вигоду патрульним.
Про це повідомляє патрульна поліція Волині.
Під час виконання службового завдання на автодорозі М-19 (Доманове – Ковель – Чернівці – Тереблече), патрульні помітили автомобіль Peugeot 508, який рухався без увімкненого ближнього світла фар у темну пору доби.
Зупинити автомобіль вдалося в с. Зміїнець. Під час спілкування із 24-річним керманичем, інспектори помітили в нього ознаки алкогольного сп’яніння. Огляд на стан сп’яніння на місці події показав результат у 2 проміле, що в 10 разів перевищує допустиму норму.Під час оформлення адміністративних матеріалів, а саме за ч. 2 ст. 122 (Порушення правил користування зовнішніми освітлювальними приладами), ст. 125 (Інші порушення правил дорожнього руху), ч. 1 ст. 130 (Керування у стані сп’яніння) КУпАП, водій неодноразово пропонував поліцейським неправомірну вигоду.
Його неодноразово попереджали про кримінальну відповідальність, однак керманич поклав грошові кошти, у сумі 50 доларів та 2 800 гривень, до кишені одного з поліцейських.
На місце події одразу викликали слідчо-оперативну групу.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Про це повідомляє патрульна поліція Волині.
Під час виконання службового завдання на автодорозі М-19 (Доманове – Ковель – Чернівці – Тереблече), патрульні помітили автомобіль Peugeot 508, який рухався без увімкненого ближнього світла фар у темну пору доби.
Зупинити автомобіль вдалося в с. Зміїнець. Під час спілкування із 24-річним керманичем, інспектори помітили в нього ознаки алкогольного сп’яніння. Огляд на стан сп’яніння на місці події показав результат у 2 проміле, що в 10 разів перевищує допустиму норму.Під час оформлення адміністративних матеріалів, а саме за ч. 2 ст. 122 (Порушення правил користування зовнішніми освітлювальними приладами), ст. 125 (Інші порушення правил дорожнього руху), ч. 1 ст. 130 (Керування у стані сп’яніння) КУпАП, водій неодноразово пропонував поліцейським неправомірну вигоду.
Його неодноразово попереджали про кримінальну відповідальність, однак керманич поклав грошові кошти, у сумі 50 доларів та 2 800 гривень, до кишені одного з поліцейських.
На місце події одразу викликали слідчо-оперативну групу.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Коментарів: 0
Іран атакував Бахрейн та Кувейт після ударів США
Сьогодні 13:29
Сьогодні 13:29
У Луцьку викладач коледжу побив дружину: як покарали
Сьогодні 13:01
Сьогодні 13:01
Зеленський ініціює нову державну нагороду – орден Європи
Сьогодні 12:32
Сьогодні 12:32
У Чернігові через масовану атаку РФ поранені троє людей, пошкоджені медичний і освітній заклади
Сьогодні 12:03
Сьогодні 12:03
Українські далекобійні дрони уразили два НПЗ у Росії
Сьогодні 11:05
Сьогодні 11:05
На одній з вулиць Луцька тимчасово не буде газу
Сьогодні 10:37
Сьогодні 10:37
Після сексу в «Жигулях» народила дитину: на Волині за зв'язок з неповнолітньою судили чоловіка
Сьогодні 09:39
Сьогодні 09:39
У Луцьку зафіксували рекорд максимальної температури
Сьогодні 09:10
Сьогодні 09:10


Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.