USD 39.50 39.80
  • USD 39.50 39.80
  • EUR 39.55 39.80
  • PLN 9.75 9.90

Cьогодні Кабмін розгляне нову модель пенсійної системи

29 Квітня 2015 08:22
У середу, 29 квітня, на засіданні уряду буде презентована нова модель пенсійної системи.

Про це заявив міністр соціальної політики Павло Розенко, - повідомляє УНН.

"В середу на засіданні Кабміну буде презентована нова модель пенсійної системи, яку уряд внесе до парламенту. Зокрема ми пропонуємо відмовитися від спеціальних пенсій. Для всіх категорій громадян пенсія буде нараховуватися за єдиною формулою", - сказав він.

Також, з його слів, пропонуватиметься, щоб з 2017 року вступила в дію накопичувальна система - це другий рівень пенсійного страхування.

Ми хотіли б, щоб ВР якнайшвидше розглянула відповідний урядовий законопроект і дала сигнал всім українцям, що ми запроваджуємо новий принцип пенсійного забезпечення. Також це буде дуже потужний сигнал для розвитку економіки, адже за рахунок накопичувальної системи економіка отримає додаткові кошти для свого розвитку", - підкреслив міністр.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 14
Lvbbnhj Показати IP 29 Квітня 2015 08:29
піпец нам скоро з їхніми реформами
не пацик Показати IP 29 Квітня 2015 08:38
вже що за 40-50 років безвізового режиму небуде ясно : як і то що за 50 років ні в нато ні евросоюз цю злодійску украіну ніхто неприйме- вчорашній саміт показав що від постійного шоколаду в зубах в людей розвиваеться каріес : А тепер по закону ? 35 років стажу де його заробити ? а чи е гарантія що ми проживем до 60 а кому і до 65 і взагалі як влада може думати про наше завтра з Вами ?- коли іхне завтра (хати-нерухомість-гроші-діти за границею ) : А що змінилося ? ви це бачите кожен день : які рехформи хіба до цього часу вже незрозуміло-що це відтягування часу щоб потім по прикладу януковича з награбованим покинути уркаіну
Анонім Показати IP 29 Квітня 2015 09:06
А що не так? Чому одним (прокурорам, держслужбовцям) пенсія розраховується з розрахунку 90% від заробітку, а звичайним громадянам з розрахунку 50% від заробітку? Чому одні мають іть на пенсію в 45, а інші в 60?. Дайош для всіх однакові умови.
Дмитро до Анонім Показати IP 29 Квітня 2015 09:15
ви думаете вони про людей дбають ? да невірю я в це знову шось придумали ....
Анонім Показати IP 29 Квітня 2015 09:20
При "клятому" соціолізмі в депутати обирали найкращіх в колективах, люди знали кого вибирають, а тепер ще?
Бармалєй до Анонім Показати IP 29 Квітня 2015 14:27
При клятому совку обирали тих, кого призначать. А призначали тих, хто 100% не відкриє рота до начальства.
123 до Анонім Показати IP 30 Квітня 2015 15:29
все що соціалізму не забувайте кримінальна відповідальність !!!!! тоді було погано , а зараз добре!!!
до аноніма Показати IP 29 Квітня 2015 09:29
Давай пенсію всім однакову, хто бухає, хто краде, хто бомжує, хто працює, всіх зрівняємо, нащо вчитися і працювати
Анонім до до аноніма Показати IP 29 Квітня 2015 14:34
Учи матчасть. і читай закони. Тут ніде не написано про однакову пенсію для бомжів і для тих, хто має стаж
543 до до аноніма Показати IP 30 Квітня 2015 15:32
абсолютно згідна в мене 2 освіти в чоловіка 0 я 1200 він 8000 навіщо вчитися???
Лучанин Показати IP 29 Квітня 2015 09:52
Вже в Росії є фонд "Благополуччя нації"... так от звідти постійногроші дуть на всякі дірки... Так і в нас буде... Люди будуть відклати, а їм потім - дулю з маком...
Шахтар Показати IP 29 Квітня 2015 11:58
То хто тепер в шахту спуститься чи на хімзаводі працюватиме чи під кулі полізе може Кулявлоб чи цей пузатий Розенко працюватимуть до 65 а пенсія така як неробі чи злодію.
Ковельчанин Показати IP 29 Квітня 2015 12:45
якщо людина пропрацювала 45 років і отримала 1400 гр. пенсії а пркурори і решта і зарплата і пенсія відповідно. Треба гнати Яцека і всю йогог команду і позабирати його доходи та посадити на 1400 грн. в місяць і нехай проживек